reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

hej Roxi wszystko po staremy, czyli NIC sie nie dzieje :no: nawet przestalam patrzec kiedy sa TE dni, po co jak i tak sie nie uda

teraz jestem w trakcie przepisywania sie do innej przychodni, gdzie sa podobno fajniejsi/kompetentni lekarze, zobaaczymy co z tego wyniknie...

na razie nowa praca pochlonela mnie calkowicie + przygotowania do wyjazdu na wakacje - niestety to dopiero za miesiac...
 
reklama
Osinka przykro mi ze wciąż się nie udaje:sorry2: ale ja wierze ze w końcu nadejdzie ten dzień i zobaczysz dwie kreseczki na teście:tak: Dobrze ze zmieniasz przychodnie, może tam będą lepsi lekarze i jakos ci pomoga, może porobią jakies badania itd. Ja cały czas mocno trzymam za ciebie kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)
A gdzie się wybieracie na wakacje???????
 
Tygryseczek cos tam widać:-):-):-) mój pierwszy test tez był taki słabiutki:tak: trzymam mocno kciuki żeby to było TO &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Informuj na bieżąco ;-)
 
DSCN1570.jpg
jak polezal troche...
 

Załączniki

  • DSCN1570.jpg
    DSCN1570.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Do góry