reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Kari a powiem ci ze nie wiem :no: do @ zostal mi jeszcze tydzien.... ale wczoraj w collegu mnie zemdlilo caly dzien i raz nawet zygalam ale to zawczesnie mosialam cos zjesc... i wylazly mi zyly na cyckach jak nigdy wczesniej.... sama nie wiem oco chodzi w kazdym badz razie sie nie nakrecam bo znowu bedzie dupa...
 
pam no tak bo my mniej wiecej w podobnym terminie miesiaczke mamy. To u ciebie szansa jest :-) ładne objawy ;-). Ja niestety typowo na okres pieczenie w dole brzucha.
 
Wtam wszystkie Kobitki!!!
Dawno sie nie odzywalam ,wiem najpierw Was prosilam o przyjecie do grona ,a puzniej sie przestalam odzywac.Porostu zalamalam sie po kolejnej nieudanej prubie ,i postanowilam sie odseparowac i troche psychicznie odpoczac .
Tak wogule to powiedzialam sobie ze odpuszczam co bedzie to bedzie ,a tu NIESPODZIANKA,zobaczylam upragnone dwie kreseczki.Niechcialaabym zrobic tym komus przykrosci tylko chcialabym Wam powiedziec ,a raczej zyczyc Wszystkim szybkiego zafasolkowania i mam nadzieje ze teraz sie posypie ,TWGO WAM ZYCZE Z SERCA CALEGO.
 
reklama
Do góry