reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
EDYTA- trzymam kciuki za wizyte i zeby doktor przepisal cos co pomoze. biedna Niunia:sorry:ukochaj Go od cioci:laugh2:

Wrocilismy od lekarza doktorek ogladal oczko i przepisal krople Chloramphenicol,sa to krople przeciwbakteryjne mam zakraplac malemu 4 razy dziennie po 1 kropli przez piec dni no i mam nadzieje ze one pomoga:tak:
 
Ania ja tez jade za 3 tygodnie do Polski od 7 maja do 30 maja. Nie moge sie doczekac :)
Teraz czas plodny bo od wczoraj mokro i slisko i kluje wiec dzialamy ale bez stresu..bedzie co bedzie
 
Ania ja tez jade za 3 tygodnie do Polski od 7 maja do 30 maja. Nie moge sie doczekac :)
Teraz czas plodny bo od wczoraj mokro i slisko i kluje wiec dzialamy ale bez stresu..bedzie co bedzie

O kurcze to na dlugo lecisz!!! ja niestety na 10 dni od 3 maja. No ale najwazniejsze ze znowu z rodzinka!!! Ja chcialam przelozyc moje badanie na progesteron na poniedzialek ale nie dalo rady wiec zostaje w piatek no trudno, najwyzej nie wyjdzie. A wogole teraz tak sobie mysle ze moze to calkiem co innego bo wogole mnie jajniki nie bolaly ani nie bola, sluzu oczywiscie tez nie widac:((( No ale jade do Polski to ide na wizyte do ginekologa, moze wtedy cos sie wyjasni, mam nadzieje!!! Masz racje Olka co bedzie to bedzie w koncu mlode jeszcze z nas siksy hihiihi....
 
Wrocilismy od lekarza doktorek ogladal oczko i przepisal krople Chloramphenicol,sa to krople przeciwbakteryjne mam zakraplac malemu 4 razy dziennie po 1 kropli przez piec dni no i mam nadzieje ze one pomoga:tak:
EDYTA -MAM NADZIEJA,ZE TE KROPELKI POMOGA NATANKOW i po ropie nie bedzie sladu;-)sciskam,pa.
Ania ja tez jade za 3 tygodnie do Polski od 7 maja do 30 maja. Nie moge sie doczekac :)
Teraz czas plodny bo od wczoraj mokro i slisko i kluje wiec dzialamy ale bez stresu..bedzie co bedzie
OLA- i tak trzymac-bo najgorzej jak sie czlowiek nakreci:sorry:a w jakim miesci w PL bedziesz??faktycznie na troche sobie przylatujesz:tak:ANIAMANIA-A Ty gdzie bedziesz jak przylecisz do nas???pozdrawiam.i Ty tez sie doczekasz maluszka-zreszta na wczesniejszej stronie napisalm Ci w poscie:):):):))))
 
Ostatnia edycja:
EDYTA -MAM NADZIEJA,ZE TE KROPELKI POMOGA NATANKOW i po ropie nie bedzie sladu;-)sciskam,pa.

OLA- i tak trzymac-bo najgorzej jak sie czlowiek nakreci:sorry:a w jakim miesci w PL bedziesz??faktycznie na troche sobie przylatujesz:tak:ANIAMANIA-A Ty gdzie bedziesz jak przylecisz do nas???pozdrawiam.i Ty tez sie doczekasz maluszka-zreszta na wczesniejszej stronie napisalm Ci w poscie:):):):))))

My do Poznania lecimy ale jeszcze pozniej troszke do domku samochodem mamy, no ale dla rodzinki wszystko:)) A u nas w Szkocji dzisiaj lotnisko zamkniete z powodu chmury popiołów z wulkanu na Islandii, ktory wlasnie sie obudzil, wspolczuje wszystkim ktorzy wlasnie na ten czas zaplanowali urlop, niewiadomo kiedy wzanowia loty:( No ale na nature nie ma sily...

A i badanie tego progesteronu przelozylam na wtorek nie wiem czy dobrze czy zle... ale w piatek wydaje mi sie ze za wczesnie by bylo...

No to ja znikam bo moj mezus zaplanowal sobie dzisiaj sezon grillowy rozpoczac i wlasnie smazy kielbaski:))) Az mi tu do pokoju zapaszki zalatuja... Pozdrowionka:)))
 
Dzien dobry

U nas nocka w porzadku,doszlam do wniosku ze maly juz rozpoznaje dzien i noc,bo w nocy slicznie spi juz ze trzy tygodnie wiec jestem happy:-D

A ja wczoraj wybralam sie na zakupy,kupilam dzieciaczkom ubrania bo juz powyrastali i nie mieli zabardzo w czym chodzic:-) Natusiowi chcialam kupic body bo mi powyrastal ale nie bylo rozmiaru 3-6m wiec dzisiaj pojade do Asdy moze tam dostane,mezusiowi kupilam gps z funkcja mowienia ale sie ucieszyl,bo wczesniej mial takiego lipnego gdzie byla tylko mapa uk a teraz ma cala europe:-D ale najfajniejszym zakupem byla kamerka,teraz chodze z nia i nagrywam niunia ale bedzie mial pamiatke jak podrosnie;-)

A u nas piekne sloneczko wiec trzeba sie zbierac na spacerek,bo szkoda siedziec w domku,ale najpierw ide szykowac sniadanko:tak:
 
My do Poznania lecimy ale jeszcze pozniej troszke do domku samochodem mamy, no ale dla rodzinki wszystko:)) A u nas w Szkocji dzisiaj lotnisko zamkniete z powodu chmury popiołów z wulkanu na Islandii, ktory wlasnie sie obudzil, wspolczuje wszystkim ktorzy wlasnie na ten czas zaplanowali urlop, niewiadomo kiedy wzanowia loty:( No ale na nature nie ma sily...

A i badanie tego progesteronu przelozylam na wtorek nie wiem czy dobrze czy zle... ale w piatek wydaje mi sie ze za wczesnie by bylo...

No to ja znikam bo moj mezus zaplanowal sobie dzisiaj sezon grillowy rozpoczac i wlasnie smazy kielbaski:))) Az mi tu do pokoju zapaszki zalatuja... Pozdrowionka:)))
AniaMania-ja mieszkam w Poznaniu(15km za) i do lotniska mam 20min drogi;-):tak:a o tym wulkanie slyszalam w wiadomosciach -MASAKRA to co musi sie w tej Islndii dziać w powietrzu skoro to az do nas dociera:szok::szok:udanego urlopu:tak:EDYTA- bardzo sie ciesze,ze Natan juz pieknie spi w nocy-to najwazniejsze-jak sie czlowiek w nocy wyspi to w dzien moze byc co chce i sie da rade a jak jest sie nie wyspanym to na nic sily nie ma i tylko nerwy:eek:a skoro u Was juz ladnie sie ulozylo to gratuluje!!!jest czego:tak::-Di zakupy widze udane:happy:fajnie,pozdrawiam i milego dnia:-)
 
Hej dziewczynki

My do Polski jedziemy autem, jestesmy z Myslowic. Nie moge sie juz doczekac :)

Poza tym ,jutro ide do pracy, bo mnie prosili, m idzie dzisiaj na noc wiec i taik by spal, ale za to weekend ma wolny wiec sie zrelaksujemy.

Milego dnia
 
reklama
Podoba sie ten dzieciaczek,nie wiem czy juz widzialyscie dlatego wklejam:-D


[video=youtube;_CjPTb20Gx4]http://www.youtube.com/watch?v=_CjPTb20Gx4[/video]
 
Do góry