reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Cześć dziewczynki, u mnie od rana prasowanie, retyyyy
nie znosze tego wrrrrr
ale jak trzeba to trzeba
wyjazd juz lada dzień..
Dziewczynki widzę że suwaczki ciązowe już
wstawione brawooo
 
reklama
Och bajeczko SERDECZNIE CI GRATULUJE!!!!!
ale piękne teściki, cieszę się razem z tobą, życzę spokojnych 9 miesięcy.

U mnie niestety pojawiła się wredota, więc zaczynam kolejny cykl, mam nadzieję że szczęśliwy. Pokazałam mojemu M zdjęcie twoich testów, uśmiechnął się i powiedział że my wkrótce też takie fajne będziemy mieć :tak:To będzie mój ostatni naturalny cykl przed wizytą w klinice.

No i witam wszystkie nowe staraczki, zaglądam tu od czasu do czasu a tu coraz nas więcej i postów tyle do czytania. Fajnie, fajnie w grupie zawsze raźniej.
 
Witam
lila1 dziękuję bardzo, na pewno ujrzysz u siebie takie teściki:tak::-D.

Powiem Wam że ja już zaczynałam wątpić czy będę mogła mieć dziecko. Kiedyś brałam tabletki na wywołanie okresu, bo jak to lekarz stwierdził mam leniwe jajniki.:baffled: To było jak miałam 17 lat. Potem okres miał się sam uregulować, i tak było, z tym że miałam bardzo nieregularny. Zdarzało mi się nie mieć okresu 2 miesiące a nawet ponad. Zaczęliśmy się starać i moje cykle zwariowały ponad 50 dni trwały. Byłam pewna że coś było ze mną nie tak. Dlatego czekałam na urlop w lipcu żeby porobić badania w Polsce. A teraz niespodzianka. Jestem naprawdę zaskoczona i nie mogę uwierzyć. :szok:Dobrze ze czasem mnie brzuch pobolewa to czuję że coś tam się dzieje.;-)
Nie wiem może to, że tak czekałam na ta wizytę u lekarza pozwoliło mi się wyluzować. Był to mój pierwszy cykl z mierzeniem tempki i testami owulacyjnymi. Najlepsze jest to, że byłam przekonana, że przegapiłam owulkę bo testy nie wychodziły, a jednak....
Tak więc dziewczyny wszystko jest możliwe...
Podrawiam, lecę na ogródek :-)
 
czesc dziewczyny, u mnie to dzis duchota taka ze ledwo sie wytrzymac da:baffled: mnie brzusio tez ciagle pobolewa ale juz troszke mniej niz wczesniej, za to cycuchy to masakra, bola jak nie wiem, no ale to dobrze znaczy ze dzidzia sie zadomawia:-)
ja dzis planuje jakies zakupki, cos dla rodzinki moze bo tez juz mi malo czasu do wyjazdu zostalo, ja jak narazie to o ciazy tylko mojej najblizszej przyjaciolce powiedzialam, mam zamiar jeszcze troche poczekac i powiem rodzince:-) moja mama pewnie sie bardzo ucieszy bo wiem ze marzy o wnuczku lub wnuczce, chociaz ja jej caly czas powtarzalam ze jeszcze mam czas, no bo tez tak w zasadzie myslalam, ale jakis czas temu sie we mnie taki ogromny instynkt macierzynski obudzil ze zmienilam zdanie :-) takze bedzie mamusia miala niespodzianke:-)

Madziula, Lila - jestem pewna ze ujrzycie te upragnione dwie kreseczki juz wkrutce, cos czuje ze bedzie dobra fala teraz :-) hihi

no nic ja sie ide pozbierac i spadam na jakies zakupki :tak:
pozdrowionka;-)
 
U mnie niestety pojawiła się wredota, więc zaczynam kolejny cykl, mam nadzieję że szczęśliwy.
To będzie mój ostatni naturalny cykl przed wizytą w klinice.

.
U mnie tez zle wiesci :-(. Wredota dzis przylazla.:wściekła/y: I nastepny krotki cykl mialam , hmmm...:zawstydzona/y::confused:.
Nie wiem co mi sie w tej Anglii porobilo:no:.

Dobrze ,ze mi przesuneli troche wizyte w klinice z 3sierpnia na 20 lica ,bo juz sama nie wiem co jest ,no bo chyba nie przez wiesiolka mam takie cyrki :confused:.

No nic, tak wiec zaczynam kolejny cykl,:dry:.

Pozdrawiam.
 
Aisha a co sie dzieje z Twoimi cyklami?? wczesniej mialas w porzadku??
Na czescie nowy cykl, nowa nadzieja:tak: a gdzie sie wybierasz do kliniki?? w Polsce czy w UK?? gdzie wogole mieszkasz jesli mozna wiedziec?:-)
 
Aisha a co sie dzieje z Twoimi cyklami?? wczesniej mialas w porzadku??
Na czescie nowy cykl, nowa nadzieja:tak: a gdzie sie wybierasz do kliniki?? w Polsce czy w UK?? gdzie wogole mieszkasz jesli mozna wiedziec?:-)
KICIAQ , ja zawsze ,no powiedzmy od 5-6 lat ,mialam regularne 28 dniowe cykle ,zdarzaly sie odsyepstwa 2-3 dniowe czasem ,raz chyba w tamtym roku z tydzien mi sie spoznila @ ,ale to dlatego ,ze mielismy strasznie napiety miesiac duzo podrozowalosmy ,malo spalismy ,no ale to wyjatek byl .

A od 3 cykli cos mi sie poprzestawialo:confused:.
Najpierw jakos mi sie wydluzyl do 31 dni ,nastepny mial tylko 20 ,a ten 22 dni:baffled:. :baffled::baffled:
Nie wiem o co chodzi bo owulke wg tempki mam w 13-15 dniu wiec prawidlowo, to by wskazywalo ,ze mam strasznie skrocona faze lutealna ,tylko od czego mi sie tak porobilo:confused::confused::confused:.

Mieszkam w Londynie i tutaj sie do kliniki wybieram. W Polsce przeszlam przez 2 jednak na nic mi to bylo ,bo uznano nas za zdrowych:baffled:. A dzidzki jak nie ma tak nie ma :no::no::-:)-(.
 
witam
no co do słuzby zdrowia to prawda dla doroslych porazka na wszystko tu daja paracetamol co do dzieci nie wiem i odpukac w niemalowane moje dzieci tu nie choruja czasem kaszelek ale to alergia dostana kropelki i kaszelek znika zastanawia mnie tylko czemu tu dzieci do szczepienia nie badaja nie waza i nie mierza w polsce co szczepienie to najpierw pani doktor bada a poznije szczepi a tu zadnego badania przed szcepionka bylam w szoku:szok: tylko rekawki do gory i cyk dziecko zaszczepione
natomiast bylam z dziecmi u dentystyi jestem bardzo zadowolona z wizyty bylam w angielskiej przychodni gdzie przyjmuje polska stomatolog a jak u was ze szczepieniemi czy tez nie badaja dzieci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aisha no to nieciekawie, mam nadzieje ze sie tam Toba pozadnie zajma w tej klinice, ja czekam na kolezanke ma mi dac namiary na polskiego gina w londynie, bede sobie jezdzic raz w miesiacu ale to tak po 12 tygodniu, bo w osmym zrobie sobie pierwsze usg w polsce, pozniej bede miec to na 12 tygodni tu w uk i pozniej sobie musze tam zalatwic, kumpela jezdzi bo tez jest w ciazy i zadowolona, miala mi dzis napisac na nk namiary i chyba jej sie zapomnialo :-D ale cuz trzeba jej wybaczyc w koncu ciezarna:-D
Shilla nie wiem jak to jest ze starszymi dziecmi tutaj, ale wiem ze 6-tygodniowe bobaski maja badanie, wazenie, mierzenie, obwody itp. a pozniej w 8 tygodniu pierwsza dawka szczepien i pozniej co miesiac i to bodajze trzy dawki sa, no a pozniej to juz za rok jakies kolejne szczepienia, ja pracuje w przychdni GP wiec cos tam obadalam jak to wyglada, ale tak nawet sie za bardzo nie przygladalam na co te szczepienia sa.
 
Do góry