reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Czesc wszystkim :happy2:.
KICIA , jak widzialas 2 kreseczke i to podwojnie ,to mysle ,ze mozna juz gratulowac:tak::-).
BAJECZKO,testuj wreszcie bo umieram z ciekawosci ,co tam u ciebie sie kryje;-):-D.
BEBIK fajnie ,ze wpadlas ,uwazaj na siebie i fasolinke :blink:.

Pozdrawiam.:happy2:
 
reklama
Witam
No ja jeszcze nie robiłam drugiego testu, chciałam wytrzymać do weekendu ale chyba nie dam rady. Hmmm brzuch mnie boli cały czas, niby tak jak na @ ale inaczej bo już prawie cały tydzień. i jest to takie delikatne pobolewanie. Jutro zrobię jeszcze raz tego testa paseczka bo jeszcze nie kupiłam normalnego, a u nas wszystko już zamknęli chyba.

kiciaq87 teraz to ja ci mogę głośno gratulować!!!.:-D:-D:-D To napewno fasolka. Być może teraz posypią się 2 kreski na testach u każdej:tak:.

Mam do Was pytanko nie orientujecie się może czy jest tutaj temat dla przyszłych mam w UK
Ja widziałam niżej jest taki dział, Rodziny z zagranicy/ Mamy z UK (coś w tym stylu chyba), wiec zajrzyj tam. Poza tym GRATULACJE :-D:-D:-D, uważajcie na siebie.
 
Lila - moze i faktycznie zalezy od przychodni, ale ta moja to taka typowa, ze paracetamol ci na wszystko daja:-) itp. wiec powatpiewam zeby bete robili.
Bajeczko - rob test jutro koniecznie, mnie tez brzuch boli caly czas niby tak jak na @ ale jednak troche inaczej bo boli caly czas, a na@ to tak jednak falami ten bol przychodzil i odchodzil, no i cycole to bola okropnie i powiekszone, a poza tym zmeczona sie jakas czuje, ale niewazne dla dzidzi wszystko:-) powiedzialam dzis mojemu facetowi, zaskoczony wielce byl :confused: w zeszlym miesiacu byl zaskoczony ze sie nie udalo, bo tez sobie chyba myslal ze to tak o i jest, a w tym zaskoczony ze sie prawdopodobnie udalo :-) smieszni ci faceci czasem sa :-) hehe, takze Bajeczko testuj jak najszybciej i daj znac co tam, super by bylo jakby Wam sie udalo,a w ktorym dniu cyklu jestes??
Wonka, Aisha - dzieki za gratulacje i wogole wszystkim Wam dziekuje kochane :-)

ja siedze wlasnie z farba na glowie:-) hihihi
 
ah bylabym zapomniala - Wonka nie mam jeszcze konkretncyh namiarow na tego gina, ale dowiem sie bo kumpela jest w ciazy i jezdzi do niego wlasnie co miesiac i chwali sobie, a poza tym kilka innych znajomych tez bylo u niego i nic nie narzekaly takze wydaje mi sie ze powinien byc ok, jak tylko sie dowiem dokladnie jak sie nazywa adres itp od razu Ci napisze:-)
 
kiciaq87 moje cykle były ostatnio nieco pokręcone,przedłużyły się ponad 2 tygodnie. Wg tempki jestem gdzieś ok. 9 dni po owulce. I tak do końca nie wiem jak liczyc te moje cykle. Wykres pokazuje, że mogę już testować na weekendzie.
 
Bajeczko kup jutro taki czulszy test bo te paseczki z tego co sie orientuje to tylko od dnia miesiaczki "dzialaja" bo to taka prowizorka ze tak powiem jest, a poza tym ja bym temu i tak nie ufala bo to jakies takie proste strasznie :-) kupuj jutro tesciora, testuj i dawaj znac :-) a kiedy mialas ostatnia @ ??
 
No ostatnia @ zaczęła się 18 maja, więc te moje cykle jakieś długie są. Zrobię sobie jutro tego paseczka rano. A po pracy spróbuję kupić inny test. Też nie ufam tym paskom. Tylko że pod domem mam tylko Tesco, a tam to mogę kupić jedynie te ClearBlue testy, ale myślę, że saą o wiele lepsze niż paski.
Gdzie wogóle na tych testach jest napisane jaka jest czułość?
 
Madziula - witaj na forum :-) jak dlugo sie starasz??
Bajeczko - ja ta czulosc to rozumuje poprzez to kiedy mozna test najwczesniej zrobic, bo jako takiego opisu numerycznego co do czulosci czy cos w tym stylu to sie nigdy nie dopatrzylam, a na kazdym tescie pisze kiedy powinno sie go robic, wiec chyba im wczesniej tym czulszy powinien byc, ja sie spotkalam do tej pory z takimi 6 dni przed @, 4 dni przed @ no i od terminu @, ten ktory robilam teraz to byl taki niby 6 dni wczesniej, no i o dziwo nie zawiodl :-)
 
reklama
Do góry