reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witam Wszystkie Starczki!!!:-)
Jak obiecałam wpadam tu czasem do Was i Trzymam Kciuki Bardzo Mocno!:yes::wink::yes:
Ja właśnie noszę już 11 tydzień moje maleństwo pod serduszkiem. Wierzcie mi, że nie było łatwo i mimo problemów z tutejszą służbą zdrowa zajmowali się nami bardzo troskliwie!:biggrin2::happy2:
Oby tak dalej...:tak:

Mam do Was pytanko nie orientujecie się może czy jest tutaj temat dla przyszłych mam w UK?
Mam problem z moją dzidzią i szukam porad. Boję się,że coś pójdzie nie tak! :-(Moje wyniki badań mimo brania leków ciągle idą w dół a ja nie wiem czy to nie zaszkodzi mojej kruszynce.

Trzymajcie się cieplutko i z góry dziękuję za pomoc!:blink:
 
reklama
kiciaq87 kochana pisz do nas szybko co ci test pokazal!!! :) wiesz moze kup taki test co ma taki monitorek... tj. elektroniczny i tam wyskakuje napis czy jestes w ciazy czy nie... nie bedziesz musiala sie zastanawiac nad kreseczkami :) chociaz mam nadzieje ze juz nie bedziesz musiala kupywac kolejnego testu, ze dzis rano mialas 2 grube kreseczki :) trzymamy kciuki i czekamy na nowine z niecierpliwoscia :)
 
czesc dziewczyny :-) no wiec zrobilam drugi tescior dzis rano, krecha druga byla, bardzo blada bo to w sumie jeszcze wczesnie, ale byla :-) w weekend kupie jeszcze jeden juz taki mniej czuly bo to juz bedzie w dniach w ktorych powinnam @ dostac i tfu tfu tfu oby nic nie przylazlo, i zrobie tak zeby miec 100% pewnosci, no ale w sumie zrobilam dwa testy oba pozytywne wiec chyba raczej jest fasolka :-) ja sie juz ciesze chociaz moze nie powinnam jeszcze bo przeciez zdarzaja sie samoistne poronienia w terminie miesiaczki, mam nadzieje ze mnie to nie bedzie dotyczyc i donosze dzidzie do konca :-) sama do siebie sie ciesze :-):-) hihi dziewczyny wszystkie zaciazycie jestem tego pewna :-) predzej czy pozniej na pewno, udanych staranek ;-) hihihhi
 
kiciaq87 biegnij zrobic bete :) ale fajnie :) gratulacje :) hihi dbajnie o siebie :)
kobietki no to zostaniemy ciotkami :) (jakby nie bylo to forum jak jedna wielka rodzina :) hihihihi)
oby nas wiecej takich bylo :)
 
Dzieki dziewczyny mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i ze nie okarez sie ze jakas urojona ta krecha byla :-)
Sandra - ja mieszkam w uk a tu sie nie robi bety niestety:no: tutaj opieraja sie tylko na testach ciazowych jak wyszedl pozytywny to znaczy ze jestes w ciazy i tyle, usg pierwsze to wogole sie dopiero w 12 tygodniu robi, a wszystkich "obowiazkowych" usg to tylko 3 :szok: w ciagu calej ciazy masz, wiadomo mozesz sobie prywatnie zrobic jak chcesz ale trzeba bulic. ja jesli wszystko bedzie ok wstrzymam sie z usg narazie, za trzy tygodnie lece do pl to sobie tam porobie wszystko, a tak na przyszlosc to bede jezdzic do londka tam polski gin przyjmuje 60 dych za wizyte no ale masz pewnosc ze wszystkie badania jakie trzeba masz zrobione, mieszkam niecala godzinke od londynu wiec nie jest zle, no chyba ze znajde jakiegos gina tutaj prywatnie chociaz z tego co sie orientuje to tu wogole nie ma jako takich gabinetow ginekologicznych tylko trzeba isc do GP najpierw (lekarz rodzinny) i ewentualnie jesli masz jakis problem dostaniesz skierowanie do gina w szpitalu:baffled: no a z ciaza to idziesz do tego GP najpierw no i musisz sobie ta midwife (pielegniarke) zalatwic w szpiatlu no i w sumie to ona sie cala ciaza toba zajmuje, a rola gina albo nawet i nie gina moze to zrobienie ci tych 3 usg :baffled: bez sens totalny wedlug mnie, tak wiec juz wole wydac te 60 dych raz na miesiac i miec pewnosc ze z dzieckiem jest wszystko ok, co prawda masz zapewnione wszystkie badania jakie w ciazy powinno sie robic, nawet takie za ktore w polsce sie niestety buli, tzn np. badanie odnosnie jakichs wad genetycznych jest tutaj norma wykonywane u kazdje kobiety w ciazy jesli sie zatroszczy na czas o to bo to sie chyba do 14 tygodnia tylko wykonujem, a w pl to niestety takie badania sie robi tylko jezeli jest zagrozenie jakimis wadami lub kobietom po 40 bodajze a reszta jak chce musi bulic niestety, takze mysle ze sa dobre i zle strony bycia w ciazy w uk, duzo dziewczyn narzeka, ale duzo tez chwali no nic przekonam sie na wlasnej skorze, ale sie rozpisalam, wracam do pracy :-) hihihi Milego dzionka dziewczyny
Mellisa - jestem pewna ze fasolki sie posypia :-) przeciez nie moze byc inaczej;-)
 
kiciaq87 ja tez mieszkam w uk... biegnij do gp... i powiedz ze podejrzewasz ciaze i zeby ci robili z krwii badanie... nazmyslaj ze masz leciec do polski w nastepnym tygodniu i ze sie boisz bo to nie wskazane... powiedz ze testy wychodza dziwnie i ze chcesz miec 100% pewnosc... i w takim wypadku musza ci zrobic badanie...
 
jesli przez weekend zrobie test i bedzie wyrazna krecha, to chyba nie bede robic zamieszania z beta, a poza tym nie jestem pewna do konca czy by mi zrobili ta bete, sama pracuje w przychodni zdrowia i wiem ze kiedys mielismy pacjentke chciala bete bo cos tam juz nawet nie pamietam, lekarka powiedziala ze juz sie wogole bety tutaj nie robi, ze tylko jak jest podejrzenie ciazy pozamacicznej:confused: odnosnie lotu samolotem to na pewno sie spytam czy nie ma jakichs przeciwwskaza, ale mysle ze powinno byc ok, a tak w sumie to tak jak mowilam ze bede w pl za trzy tygodnie doslownie wiec tam sobie zrobie bede, pierwsze usg i takie tam, to bedzie jakos 7, 8 tydzien wiec mysle ze akurat, dziwne to tu strasznie jest ze sie bety nie robi chociazby zeby sprawdzic czy sie dziecko rozwija, a pierwsze usg w 12 tygodniu to juz wogole smiechu warte, mowy nie ma zebym tyle wytrzymala, bez sprawdzenia czy serduszko bije i wogole czy wszystko ok:tak:
 
kiciaq87 serdecznie gratuluje.

Co do badania bety to chyba zależy w jakiej przychodni, niedawno moja koleżanka dowiedziała się że jest w ciązy, poszła do GP i dostała skierowanie na pobranie krwi, potem była jeszcze 2 razy. Więc to zależy od lekarza. Jeszcze raz Gratuluje.
 
reklama
Witajcie dziewczynki:-)
Kiciaq87 gratuluje serdecznie:-):tak::-)
Bajeczko a co u Ciebie??testujesz?cos czuje ze fasolka sie zadomowila:tak:

A co do bety to z mojego przykrego niestety doswiadczenia wiem ze nie robia:no:
najwyzej zrobia test z moczu.no ale moze faktycznie to zalezy gdzie:happy2:

Kiciaq87 a ten ginekolog w Londynie o ktorym mowisz to gdzie konkretnie??
jesli masz namiary to bardzo bym cie prosila:tak:
ja bylam u jednego na Greenford,zaplacilam 100 i nie polecam:no::no:

A ja wlasnie w trakcie miesiaczki ,czekam na koniec i zaczynamy nowy cykl staranek:-)
moze letnia pogoda pomoze zafasolkowac:cool2:licze na to baaaaardzo
 
Do góry