reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

I dzieki kobitki za przestroge z tymi vitaminkami ,bo byl by ubaw jakbym mezowi te dla staruszkow kupila ,hehe ;) :D

Buziaki.
 
reklama
Olu ty nas tutaj nie przepraszaj, od tego jesteśmy tu razem więc pisz co ci leży na sercu kiedy tylko chcesz. Tutaj przynajmniej nikt ci nie będzie mówił, że się słabo starasz albo inne teksty.
Ja też mam nadzieję że w lipcu pojadę na urlop do Polski już zafasolkowana. Chociaż po tych kilku miesiącach już nie wiem jak to będzie. Już sobie wyobrażam jak wszyscy zadają setki pytań: czemu jeszcze nie? :baffled::wściekła/y:
Widzisz, ja już nawet zaczynam mierzyć tempkę od przyszłego cyklu, kupiłam testy owulacyjne… wszystko żeby zajść… nie ma dnia żebym o tym nie myślała, obsesja jakaś.:tak: Niby w tym miesiącu troszkę przystopowałam, ale w zeszłym tak się nakręciłam, że @ mi się spóźniła ponad 2 tygodnie. Staram się czymś zająć żeby o tym nie myśleć.... ciężko, ale próbuję. Też się ciągle zastanawiam czemu właśnie JA mam problem…
A ty Olu kochanie wal calą resztę, ciesz się z tego wyjazdu do PL. ;-)

Noi @ przylazło z rana... byłam już w szpitalu umówić się na hsg czyli badanie na drożność jajników mam 5 maja, dobrze że mój M będzie zemną bo ktoś musi mnie z tamtąd zabrać a najgorsze że liczyłam na znieczulenia a jednak nie będę go miała:( wszystko mnie zaczyna boleć a tu jeszcze do pracy muszę iść na 16 .... pozdrawiam was cieplutko, pa .. a mogę wam polecić stronę Zespół Redakcyjny SYNOGARLICA mam ten program i super działa , oblicza dni płodne , kiedy następna @ itp.. to do wieczorka;)


Dzieki, dziewczyny. Od okolo 12 dnia cyklu badam szyjke i sluz, albo mi ukmnal albo nie bylo owulki. Zglupialam. Poczekam. M na nocki caly weekend. Bylam dzisiaj na malych zakupkach, a przed wczoraj na solarium- takze humorek troche mi sie poprawil. 3mam kciuki za Was. czy któras ma dostac @ (a raczej nie) na poczatku maja, mam na mysli 2-7? Bedzie nam razniej
 
no pewnie ,ze jestem w stanie zrobic prawie wszystko , mowie prawie ,bo jestem po inseminacji i jakos nie mam ochoty tego powtarzac:no:.

No ale hsg pewnie czeka mnie ponowne ,bo tamto bylo w polsce ,a mam zamiar by tutaj mnie przebadali jeszcze raz pod kazdym wzglendem. ;-)

nie boj sie troche bolu ,ale pewnie nie wiekszy niz porod :-d:-d;-);-).
Moja znajoma ktora poddala sie in-vitro ,mowi ,ze bolesnosc hsg jest niczym w porownaniu z pobieraniem jajeczek :-(.

Dlatego nie boj sie nic . Bedzie dobrze, bo mosi byc ,nie ma innej opcji;-):-):-).

A my tutaj bedziemy trzymac kciukasy za ciebie :tak:.

kochana jesteś a ja trzymam mocno za ciebie:-) i życzę miłej soboty buziaczki
 
Dzieki, dziewczyny. Od okolo 12 dnia cyklu badam szyjke i sluz, albo mi ukmnal albo nie bylo owulki. Zglupialam. Poczekam. M na nocki caly weekend. Bylam dzisiaj na malych zakupkach, a przed wczoraj na solarium- takze humorek troche mi sie poprawil. 3mam kciuki za Was. czy któras ma dostac @ (a raczej nie) na poczatku maja, mam na mysli 2-7? Bedzie nam razniej
Ciesze sie ,ze humorek juz lepszy :-)
Ja NIEspodziewam sie @@@ ok 6 maja to wiec moge dotrzymac towarzystwa jakby co ;-):tak:.
mola0507 pisze:
kochana jesteś a ja trzymam mocno za ciebie:biggrin2: i życzę miłej soboty buziaczki
Dziekuje :-*
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewuszki

My dzisiaj po małej wycieczce nad jeziorko, pogoda nawet ładna tylko straszny wiatr. Ale znaleźliśmy piękne miejsce nad jeziorem do grillowania, poczułam się jak w Polsce, takie fajne klimaty :rofl2:

3mam kciuki za Was. czy któras ma dostac @ (a raczej nie) na poczatku maja, mam na mysli 2-7? Bedzie nam razniej
Ja się raczej spodziewam @ na początku maja jeśli mi się nic nie poprzestawia. Od wczoraj boli mnie troszkę brzuch więc może wcześniej będzie. W każdym razie termin @ zbliża się też u mnie
Lecę jakiegoś filma obejrzeć, chociaż nic w tej TV nie ma, a tu sobota. Miłego wieczorka :happy::rofl2::-)
 
Ciesze sie ,ze humorek juz lepszy :-)
Ja NIEspodziewam sie @@@ ok 6 maja to wiec moge dotrzymac towarzystwa jakby co ;-):tak:.

Dziekuje :-*

Cześć dziewuszki

My dzisiaj po małej wycieczce nad jeziorko, pogoda nawet ładna tylko straszny wiatr. Ale znaleźliśmy piękne miejsce nad jeziorem do grillowania, poczułam się jak w Polsce, takie fajne klimaty :rofl2:


Ja się raczej spodziewam @ na początku maja jeśli mi się nic nie poprzestawia. Od wczoraj boli mnie troszkę brzuch więc może wcześniej będzie. W każdym razie termin @ zbliża się też u mnie
Lecę jakiegoś filma obejrzeć, chociaż nic w tej TV nie ma, a tu sobota. Miłego wieczorka :happy::rofl2::-)

Ja ostatnia mialam 6 kwietniea- ciezko mi powiedziec kiedy mam sie spodziewac kolejnej, dlatego taki szeroki nawias.
3mam za Nas kciuki, ale za reszte dziewczyn tez. Buziaki
 
Witam serdecznie :) Chce sie przylaczyc do was dziewczyny, rowniez zaliczam sie do starajacych.
Staram sie o dziecko od 4 miesiecy i na razie nic nie wychodzi. Bylam ostatnio w Polsce, zrobilam sobie troche badan i okazalo sie ze mam za wysoka prolaktyne, dostalam na jej zbicie tabletki i na dodatek wyszlo ze mam malego miesniaka w jamie macicy, ktory moze utrudniac zajscie w ciaze. Powinnam go usunac. W przyszlym tygodniu ide do GP i zobacze co powie na to .
Jesli chodzi o witaminki to biore: wiesiolek, castagnus, magnez, olej z rekina i kwas foliowy, moj chlopak bierze Salfizin. Oprocz tego mierze codziennie temperature, obserwuje sluz i uzywam testow owulacyjnych. Na dniach prawdopodobnie bede miala owulacje wiec nasze staranka zaczna sie robic bardziej intensywne :)
Czy to o tych witaminkach piszecie?
Sanatogen

Pozdrawiam was serdecznie
 
Dokładnie ja i maz te bralismi.Po prostu zamiast łykac 5 czy 6 tabletek jest wszystko w jednej.Teraz tez biore tej samej firmy witaminki tylko dla ciezarówek.Wiem ze jest jeszcze jedna firma która produkuje podobne witaminy dla sterajacych sie nazwy nie pamietam wiem ze zaczynaja sie na P.Powodzonka.
 
anaisska1;3550813 Czy to o tych witaminkach piszecie? [URL="http://www.sanatogen.co.uk/ProNatal_HisHers.htm" pisze:
Sanatogen[/URL]

Pozdrawiam was serdecznie
Tak o tych...ja też je kupiłam i łykamy z mężem codziennie
A tak poza tym to witam na forum i trzymam kciuki za owocne staranka!!!!

My zaraz wybieramy sie z moim młodym na spacerek...
Miłego dnia pa
 
reklama
Dzień dobry :-)

Jesli chodzi o witaminki to biore: wiesiolek, castagnus, magnez, olej z rekina i kwas foliowy, moj chlopak bierze Salfizin. Oprocz tego mierze codziennie temperature, obserwuje sluz i uzywam testow owulacyjnych. Na dniach prawdopodobnie bede miala owulacje wiec nasze staranka zaczna sie robic bardziej intensywne :)
anaisska1 witam:happy:, widzę że u ciebie przygotowania i staranka pełną parą, też trzymam kciukasy żeby Wam się szybko udało...
Ja właśnie lecę do sklepu i też postaram się kupić te witaminy:-)
 
Do góry