reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Lola T
GP mam nie jednego ale staram się chodzić do doktorowej co prowadzi klinikę dla kobiet w ciąży więc ma pojęcie o sprawach ginekologicznych! W Polsce mi też mówili, że nie jest dobrze dlatego jestem tak zdesperowana aby mieć jeszcze jednego dzidziusia!!!:wściekła/y:
Jeśli chodzi o wiek to moja dobra znajoma w wieku 28 lat miała usunięte przydatki i starali się to odwlekać jak najdłużej ale w nieskończoność nie można! Dlatego tak się tego boję bo mam ku temu powody. :-(
Tu na wyspach zaliczyłam już poradnię ginekologiczną w zeszłym roku i za wiele mi nie pomogli. Cały czas jestem pod kontrolą i poprawy nie widać a nawet jest gorzej!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zabieg łyżeczkowania w Polsce też nie przyniósł oczekiwanego rezultatu i lekarze rozkładają ręce...
Nadal uważasz, że coś nie pasuje?
Mi nie pasuje tylko, że maleją szanse na fasolkę!!!:crazy:
 
reklama
Noi @ przylazło z rana... byłam już w szpitalu umówić się na hsg czyli badanie na drożność jajników mam 5 maja, dobrze że mój M będzie zemną bo ktoś musi mnie z tamtąd zabrać a najgorsze że liczyłam na znieczulenia a jednak nie będę go miała:( wszystko mnie zaczyna boleć a tu jeszcze do pracy muszę iść na 16 .... pozdrawiam was cieplutko, pa .. a mogę wam polecić stronę http://www.kalendarzyk.pl mam ten program i super działa , oblicza dni płodne , kiedy następna @ itp.. to do wieczorka;)
 
Noi @ przylazło z rana... byłam już w szpitalu umówić się na hsg czyli badanie na drożność jajników mam 5 maja, dobrze że mój M będzie zemną bo ktoś musi mnie z tamtąd zabrać a najgorsze że liczyłam na znieczulenia a jednak nie będę go miała:( wszystko mnie zaczyna boleć a tu jeszcze do pracy muszę iść na 16 .... pozdrawiam was cieplutko, pa .. a mogę wam polecić stronę Zespół Redakcyjny SYNOGARLICA mam ten program i super działa , oblicza dni płodne , kiedy następna @ itp.. to do wieczorka;)
Przykro mi z powodu taj malpy ochydnej :wściekła/y::-(.
HSG to badanie na droznosc jajowodow ;-) i niestety nie daja znieczulenia , nie zazdroszcze bo juz to przechodzilam , ale pociesze cie ,ze podobno ,kazda kobieta przechodzi to inaczej . Ja tak sie nasluchalam ,ze to bardzo bolesne ,ze przygotowana bylam na wiekszy bol niz mialam,tak wiec nie bylo ,az tak zle ;-). Tylko ,ze mnie nie wysylali od razu do domci , a zostawili w szpitalu ( to bylo w Pl).

Aha i dzieki za stronke :)
 
No i jeszcze o ten SANATOGEN mialam spytac ,bo looknelam sobie wczoraj i widzialam dla kobitek ,no i dla mezczyzn tez byly vitaminki ,tylko ,ze ...po 50tce ,hmm
a015.gif
, czy to o te chodzi??? ,bo nie wiem ,czy moj mezus sie da namowic jak zobaczy ,ze to dla staruszkow takich
h055.gif
a055.gif
;-)
 
hej dziewczyny....
a'isha ten Sanatogen jest w kartoniku. Są to dwa opakowania i jest na kartoniku napisane że to dla kobiety i mężczyzny którzy starają się o dziecko....więc ten po 50 to już nie bardzo pasuje :-D....Może akurat nie mieli go w sklepie...poszukaj następnym razem albo spytaj kogoś z obsługi...:tak:

mola0507 ja dziś też od rana mam @......dzięki za stronkę....napewno zajrzę ;-)
Ja dziś też byłam u GP umowić mojego synka na kontrolne echo serca i musimy czekać na list..
Trzymajcie się i wszytskim życzę miłego dnia....
 
No i jeszcze o ten SANATOGEN mialam spytac ,bo looknelam sobie wczoraj i widzialam dla kobitek ,no i dla mezczyzn tez byly vitaminki ,tylko ,ze ...po 50tce ,hmm
a015.gif
, czy to o te chodzi??? ,bo nie wiem ,czy moj mezus sie da namowic jak zobaczy ,ze to dla staruszkow takich
h055.gif
a055.gif
;-)
Wiem o których piszesz i to nie sa te.Pewnie widziałas je w tesco.Najlepiej zobacz w bootsie tam maja najwiekszy wybór i czesto jakies promocje.Na tych własciwych jest konkretnie napisane ze sa dla ludzi starajacych sie i dziecko.Powodzenia i wytrwałosci:tak:
 
hej dziewczyny....
a'isha ten Sanatogen jest w kartoniku. Są to dwa opakowania i jest na kartoniku napisane że to dla kobiety i mężczyzny którzy starają się o dziecko....więc ten po 50 to już nie bardzo pasuje :-D....Może akurat nie mieli go w sklepie...poszukaj następnym razem albo spytaj kogoś z obsługi...:tak:

mola0507 ja dziś też od rana mam @......dzięki za stronkę....napewno zajrzę ;-)
Ja dziś też byłam u GP umowić mojego synka na kontrolne echo serca i musimy czekać na list..
Trzymajcie się i wszytskim życzę miłego dnia....

dziewczyny cos nie tak z tą stronką najlepiej wpisać w google kalendarzyk-www.zieloni.w.pl sorki za tamtą stronkę ale program jest fajny i bardzo pomocny .. pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
:zawstydzona/y::-:)-(
Przykro mi z powodu taj malpy ochydnej :wściekła/y::-(.
HSG to badanie na droznosc jajowodow ;-) i niestety nie daja znieczulenia , nie zazdroszcze bo juz to przechodzilam , ale pociesze cie ,ze podobno ,kazda kobieta przechodzi to inaczej . Ja tak sie nasluchalam ,ze to bardzo bolesne ,ze przygotowana bylam na wiekszy bol niz mialam,tak wiec nie bylo ,az tak zle ;-). Tylko ,ze mnie nie wysylali od razu do domci , a zostawili w szpitalu ( to bylo w Pl).

Aha i dzieki za stronke :)

:-( trochę mam stracha przed HSG ale zrobię wszytko dla mojej fasolki pewnie tak jak ty:-)
 
Bibik 13
Moja droga naprawde nie mialam zamiaru Cie urazic,jesli tak to zabrzmialo to z calego serducha przepraszam.
Pewnie,ze moge sie grubo mylic,przeczytalam jednak,ze Twoj GP sie tym zajmuje,a slyszalam juz od nie jednej kobiety,ze Ci lekarze tutaj pozwalaja sobie na stawianie roznych (zazwyczaj niewlasciwych) diagnoz,dlatego tez tak zareagowalam.
Co do wieku,wiem ze moze sie to zdarzyc zawsze i kazdemu z nas niezaleznie od tego ile mamy lat.
Jeszcze raz przepraszam i wiedz,ze nie mialam niczego zlego na mysli.
I mimo,ze pewnie juz niebardzo w To wierzysz,zycze wspanialej dzidzi i duzo duzo zdrowka!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
:zawstydzona/y::-:)-(

:-( trochę mam stracha przed HSG ale zrobię wszytko dla mojej fasolki pewnie tak jak ty:-)
No pewnie ,ze jestem w stanie zrobic prawie wszystko , mowie prawie ,bo jestem po inseminacji i jakos nie mam ochoty tego powtarzac:no:.

No ale HSG pewnie czeka mnie ponowne ,bo tamto bylo w Polsce ,a mam zamiar by tutaj mnie przebadali jeszcze raz pod kazdym wzglendem. ;-)

Nie boj sie troche bolu ,ale pewnie nie wiekszy niz porod :-D:-D;-);-).
Moja znajoma ktora poddala sie in-vitro ,mowi ,ze bolesnosc HSG jest niczym w porownaniu z pobieraniem jajeczek :-(.

Dlatego nie boj sie nic . Bedzie dobrze, bo mosi byc ,nie ma innej opcji;-):-):-).

A my tutaj bedziemy trzymac kciukasy za ciebie :tak:.
 
Do góry