reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

W Polsce tego nie kupisz tylko w UK.Wiem bo kolezanka w Polsce szukała i nie dostała,a mi te witaminki doktor zaleciła jak byłam na badanich.Maja wieksza ilosc kwasu foliowego i suplementy które biora miedzy innymi sportowcy na zwieksznie takanki miesniowej.Kobietkom poprawia sie macica a panom żołnierzyki sa żywotniejsze:tak:.Jakbys szukała to patrz w Bootsie i szukaj takich gdzie sa w jednym opakowaniu dla Ciebie i Twojego partnera.Teraz tej samej firmy biore witaminy w czasie ciąży i widziełam że maja tez specjalne dla karmiacych:-D.Jednym słowem chyba sie w tym specjalizują.

Skoro te witaminki zawierają już kwas foliowy to ten co teraz biorę należałoby odstawić?
Przejdę się do GP popytam o witaminki :tak::tak::tak:
 
reklama
To zalezy ile bierzesz bo te witaminki maja 700 makrogramów, a lekarz mi powiedzał że moge brac nawet do 5 miligramów.Wydawała mi sie to kosmiczna ilosc wiec byłam pytac swojego GP a on powiedział ze na pewno mi ten kwas nie zaszkodzi,bo nadmiar organizm sam wydala jak w przypadku witaminy C.
 
À`isha i Bajeczko jak na razie lekarze zmieniaja codziennie zdanie,raz jestem w ciazy,raz nie.Co do Waszych dolkow na widok mam glaszczacych brzuszki,naprawde rozumie.I szczerze,kiedy po 2ch domowych pozytywnych testach lekarz zrobil mi nowy test w szpitalu i powiedzial,ze nie jestem,pomyslalam tylko-zbyt by bylo pieknie! Nie chce Ci sie mowic,po prostu czujemy,ze nasza kolej juz nigdy nie nadejdzie.A taraz co jest najlepsze,pewnie nie raz slyszalyscie,w szczegolnosci od kobiet ktore sa mamami-oj tam my sie tez dlugo staralismy,co ty myslisz ze to tak od razu??? lub-no nam sie udalo od razu i niewinny usmieszek!
Ja wiem to wkurza,doluje i myslimy,ze nas to juz nie spotka,bo nadszedl kolejny okres.
Dziewczyny jesli do konca roku nie bedziecie lataly z brzuszkami sama zalatwie Wam lekarzy i bedziecie mogly mnie podusic golymi rekoma!
Rzeczywiscie,czasem trzeba czekac miesiac,czasem szesc siedem miesiecy,a czasem trzynascie lub siedemnascie...ale;-)brzusio w koncu zacznie rosnac.
Wiem po sobie:tak:
A teraz zmykam na spotkanie z najwieksza plotkara w mojej okolicy-straszna jest ale jest tez moim malenkim przyjacielem i pomimo jej dlugiego jezyka bardzo ja kocham!
Prosze sloneczka,usmiechnijcie sie,zla minka nie sprzyja plemniczkom,Ci szalency uwielbiaja radosne dziewczynki;-)
A wiec dzis co mozecie zrobic,to wziac kapiel,wypsikac sie najlepszymi perfumami i poszalec z waszymi panami w sypialniach.
Oj dlaczego moja pierdola w pracy siedzi:wściekła/y:
Powodzenia
 
Osz ty niedobra :-D

A tak w ogóle dziewczyny bierzecie jakieś wspomagacze przy starankach? Chodzi mi o witaminy oprócz kwasu foliowego…
Troszkę poczytałam że dziewczyny biorą wiesiołek i chyba len na śluz, jakieś witaminy dla swoich panów na polepszenie żolnierzyków…
Ciekawe czy tu jest coś takiego dostępne?

Mam nadzieje, ze mi wybaczysz :-p

Ja biore kwas foliowy- dawka 200 mikrogramów, a poza tym belisse na wlosy i paznockie.
Mezowi kupilam zwykle witaminki, ale zwrócilam uwage zeby w skladzie byl cynk, bo niektóre nie maja. Mysle ze starczy, krótko sie staramy wiec nie chce fiksowac :)
 
Bajeczka ja od niedawna wcinam wiesiolka i pije herbatki z lisci malin i pokrzywy ,a moj polyka selen z cynkiem
d025.gif
Zakupilam tez sobie jakies chinskie dziwne kuleczki ,ale nie wiem kompletnie jak je brac
g035.gif

Motyl dzieki za rade,moze jak nam sie te nasze specyfiki skonczom to popatrzymy za tym SANATOGEN ;-)
Lola dzieku ty to potrafisz na duchu podniesc
a055.gif
 
Hejka

Musze Wam sie wyplakac- kumpela do której jedziemy na wesele wlasnie mi oznajmila ze jest w 3 tygodniu ciazy. Odechcialo mi sie wszystkiego, mowilam mojemu M jakies dwa miechy temu ze pewnie im sie uda pierwszym, a on na to jak zwykle a tam- zobaczymy, i co ku.....wa wykrakalam.
Zadzwonilam mu powiedziec, a on jak zwykle glupia gadka- no trudno, nam tez sie wkoncu uda. A mi coraz ciezej jest zrozumiec znaczenie wkoncu- kiedy wkoncu, Nie wiem czym sobie zasluzylam na to...

Ten miesiac jest do dupy, same oplaty plus inne dodatkowe z glupoty meza, a tu teraz to.
To ja mialam byc to niepijaca na jej slubie, a tu bedzie odwrotnie
 
Tak mi przykro Olu :-( Chyba kazda z nas doskonale rozumie co czujesz.
a055.gif


Wiecie co ,ja chyba sie juz przyzwyczailam troche ;-) Oczywiscie zawsze razem z radoscia ,ze kolezance sie udalo, przychodzi pytanie ,a kiedy ja
d075.gif
ale juz nie przezywam tego tak jak na poczatku.

Chyba najbardziej rozpaczalam w pierszych miesiacach staran . Wydawalo mi sie ,ze to takie naturalne ,ze chce i bede miala. Niestety mocno sie zdziwilam :-(

No ale co mozemy zrobic ? Starac sie i nie tracic nadzieji ,ze wreszcie sie uda :-)

Ja zaczelam polykac te smieszne kuleczki ,zobaczymy ,moze chinska medycyna cos zdziala ;-D

Ja chyba juz swiruje
o020.gif
 
Witam Was laseczki
Kolejny nudny dzień w pracy, ale dobrze że jest BB :tak:

Bajeczka ja od niedawna wcinam wiesiolka i pije herbatki z lisci malin i pokrzywy ,a moj polyka selen z cynkiem
d025.gif

powiedz mi czy ten wiesiołek kupujesz tutaj w UK? Moja kuzynka własnie jedzie za 2 tygodnie do Polski więc mogłaby mi kupić ale jeśli mogę to dostać tutaj to nie będę jej fatygować…



Dziewczyny jesli do konca roku nie bedziecie lataly z brzuszkami sama zalatwie Wam lekarzy i bedziecie mogly mnie podusic golymi rekoma!

trzymamy cię za słowo, jakby co będziemy cię ścigać, nie popuścimy :-D:laugh2::laugh2:

Musze Wam sie wyplakac- kumpela do której jedziemy na wesele wlasnie mi oznajmila ze jest w 3 tygodniu ciazy. Odechcialo mi sie wszystkiego, mowilam mojemu M jakies dwa miechy temu ze pewnie im sie uda pierwszym, a on na to jak zwykle a tam- zobaczymy, i co ku.....wa wykrakalam.
Zadzwonilam mu powiedziec, a on jak zwykle glupia gadka- no trudno, nam tez sie wkoncu uda. A mi coraz ciezej jest zrozumiec znaczenie wkoncu- kiedy wkoncu, Nie wiem czym sobie zasluzylam na to...

Olu kochana u mnie w otoczeniu chyba kilka znajomych jest w ciąży, jakoś specjalnie się nie starały. dwie wpadły, inne jak stwierdziły że zaczynają starania to po jakiś 2 miesiącach słyszałam że są w ciąży. Najgorsze są ciągłe pytania: a wy co, staracie się? co tak długo? a co tak słabo się staracie? itp… no żesz kurrr…:wściekła/y::angry: Ale wierzę że ja też kiedyś będę szczęśliwą mamusią i cierpliwie czekam, chociaż mam własnie takie dni załamania…:-(
kiedyś będziemy się z tego śmiać...:happy:
 
Witam Was laseczki
Kolejny nudny dzień w pracy, ale dobrze że jest BB :tak:



powiedz mi czy ten wiesiołek kupujesz tutaj w UK? Moja kuzynka własnie jedzie za 2 tygodnie do Polski więc mogłaby mi kupić ale jeśli mogę to dostać tutaj to nie będę jej fatygować…





trzymamy cię za słowo, jakby co będziemy cię ścigać, nie popuścimy :-D:laugh2::laugh2:



Olu kochana u mnie w otoczeniu chyba kilka znajomych jest w ciąży, jakoś specjalnie się nie starały. dwie wpadły, inne jak stwierdziły że zaczynają starania to po jakiś 2 miesiącach słyszałam że są w ciąży. Najgorsze są ciągłe pytania: a wy co, staracie się? co tak długo? a co tak słabo się staracie? itp… no żesz kurrr…:wściekła/y::angry: Ale wierzę że ja też kiedyś będę szczęśliwą mamusią i cierpliwie czekam, chociaż mam własnie takie dni załamania…:-(
kiedyś będziemy się z tego śmiać...:happy:

Zalamalam sie po tej wiadomosci, oni mieli zaczac sie starac po slubie, ale on byl na wyjezdzie wiec jak wrocil to sobie folgowali i tu niespodzianka. Ja juz trace nadzieje. Musze na jakis czas sie wylaczyc bo zwariuje. Tekst typu ze moze slabo sie staramy dziala na mnie jak plachta na byka, mam ochote wydrapac tej osobie oczy. Boze jak mi ciezko...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was laseczki
Kolejny nudny dzień w pracy, ale dobrze że jest BB :tak:



powiedz mi czy ten wiesiołek kupujesz tutaj w UK? Moja kuzynka własnie jedzie za 2 tygodnie do Polski więc mogłaby mi kupić ale jeśli mogę to dostać tutaj to nie będę jej fatygować…
Tak tutaj ja mam firmy "vertese" ale widzialam tez Holland & Barnett mozna go dostac w chyba w kazdym sklepie ze zdrowa zywnoscia ,czy jak to sie tam nazywa
a015.gif
, no tam gdzie naturalne ziolka sprzedaja :-). Tylko nie u chinczykow bo ci kuleczki wcisnom ;-)
"Evening Primrose" to sie po angielsku zwie.


Ale wierzę że ja też kiedyś będę szczęśliwą mamusią i cierpliwie czekam, chociaż mam własnie takie dni załamania…:-(
kiedyś będziemy się z tego śmiać...:happy:
Oby jak najszybciej :happy:
 
Ostatnia edycja:
Do góry