reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witam
Dziewczyny 3 mam kciukasy za was wszystkie:)
Ja nie wiem jak to jest się starać bo starań o drugiego bobasa jeszcze nie zaczęliśmy a przy pierwszym to była wpadka,zła byłam jak cholera a teraz niczego nie żałuję:)
Z wami też będzie dobrze,cierpliwie czekajcie,wspierajmy się a nie długo wszystkie będziemy cieszyć się zdrowymi fasolkami;)
 
reklama
Witam!!!
Przeczytałam caaały wątek...:tak: dobrze że nie ma jeszcze 100 stron :-D

Ja od roku prawie mieszkam w Anglii...mamy synka który w maju skończy 3 lata i ostatnio synek powiedział że chce siostrę...więc od czerwca zaczynamy staranka najprawdopodobniej...hihihi
A tak całkiem poważnie to od ponad miesiąca biorę kwas foliowy i komplet witamin Complex....ale przeczytałam o tych witaminkach Sagosten...czy jakoś tak i może jutro sobie je zakupimy..;-)
A....i na co jest ten wiesiołek tak dokładnie? jego sie łyka czy pije???
Ja mam cichą nadzieję że jednak uda nam się jakoś w pierwszych cyklach trafić..z Filipem udało się w drugim.:tak:
Zobaczymy co los przyniesie...po cichu liczę na córeczkę tym razem...ale...kto wie co to będzie ;-)

Pozdrawiam was serdecznie i życze każdej z osobna szybkiego zafasolkowania :tak:
paaa
 
Gratuluje dziewczyny ,ze tak latwo wam poszlo ,jak widzicie my musimy sie mocno starac niestety :wściekła/y:
Witam!!!

A....i na co jest ten wiesiołek tak dokładnie? jego sie łyka czy pije???

Wiesiolek ,a dokladnie jego olej ,sie lyka ,bo sprzedawany jest w kpsulkach ,tak jak witaminki A i E.

Dziala on tonizujaco na uklad rodny i podobno poprawia jakos sluzu. Ja go biore 2 cykl choc w poprzednim jakos nie zauwazylam wiekszych zmian :unsure:. Mimo wszystko wcinam go :-).
Uwaga ,bo mozna go brac jedynie do owulacji ,bo moze powodowac skorcze macicy i tym samym poronienie.
 
Ja nadal zmagam sie z zalamka- teraz ma stresa, bo ten tydzien to ostatnia szansa, zeby na urlopie w maju pochwalic sie brzuszkiem. Oby sie udalo...
Buzki dla Was- Madzia witam
 
Hejka
Madzia - witam:)
Ola- 3 mam kciuki i nie trać nadziei:)

...ja nie wiem dlaczego ale boję się drugiej ciąży,jakoś to wszystko mnie przeraża może dlatego że wiem jak to jest...ale chciałabym mieć córeczkę:)...i zastanawiam się czy nie zacząć brać tych witaminek,czy one mogłyby mi zaszkodzić?
wszystkie gorąco pozdrawiam
 
Witam :-)

Coś długo się nacieszyliśmy piekną pogodą, wczoraj u nas lato, a dziś znowu mglisto i nieciekawie. Oby do weekendu :tak:

Ja coś czuję że w tym cyklu nie będzie fasolki, w zeszłym byliśmy dosłownie jak króliczki:-D:laugh2::-D i nic, a w tym to trochę się obijaliśmy. Za dużo na głowie w tym miesiącu…
Dziś pierwszy dzień bez fajki juuupiii… ciekawe na jak długo:-D:-p
Zamierzam zgubić troszkę kilo przed wakacjami co by na plaży jakoś wyglądać w razie co… Zajmę się czymś innym to przestanę myśleć tak obsesyjnie o fasolce…

Miłego dnia dziewczyny
aaa i Madzia witam Cię i ja :-)
 
Matko dziewczyny mowie powaznie,az mi lezki sie zakrecily,ale jak czytam o kolejnych kolezankach w ciazy,to wszystko mi sie przypomina i ...i to takie do dupy jest.Patrza na ciebie albo z litoscia -oj biedactwo,zobaczycie uda wam sie-albo zartuja i udaja cwaniakow-postarajcie sie mocniej!!! U mnie to nawet moja mama tak mowila,a ja nie wiedzialam co mam odpowiadac.
Ja naleze teraz do jednych z tych ktorym sie udalo-owszem-ale rozumie doskonale wasze odczucia gdyz do niedawna mialam te same.Nawet dzis sie boje,ze okaze sie wszystko pomylka,jakos jestem wystraszona i nie dowierzam.Pewnie dlatego,ze przedtem stracilam nadzieje.Coz moge powiedziec,pie...cie te wszystkie malpy ktore nie wiedza jak sie zachowac,niech sie ciesza,ze im bylo latwo.
A wiec co do glupich malp-rada-OLEJ!!! Kiedy taka do Ciebie podejdzie-zalacz w glowce lampeczke z tekstem-nadchodzi idiot,trzymaj usmiech i badz przesadnie mila-SPRAWDZONE
Co do pan ktore mowia-oj biedna-lampka z napisem-sama jestes biedna,na bank tylko udaje i mysli ze sie nie zorientuje-idiot-usmiech-SPRAWDZONE
Wiem,ze to straszne ale kiedy lapalam dola,po dolku zaczynala dopadac mnie wscieklosc i wiem iz to nie ladnie,ale jakos po tym wszystkim czulam sie lepiej i bardziej tez pewniej.
Pogoda ladna,sloneczko podobno energii dostarcza,wykorzystajcie to.
Buzka
kurka musialam troszke sie poprawic bo wulgarna chyba jestem
 
reklama
Do góry