reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witam dziewczyny po przerwie,jakoś ostatnio zalatana byłam i brak czasu na bb :-)
Troszkę was poczytałam i na prawdę życzę wam wszystkim zdrowych fasolek.
Witam też nową koleżankę:-)

U mnie wszystko ok:)Moi panowie już śpi.Mam mały problem ponieważ mój synek ma 2 lata i 4 miesiące i nie chce wołać siku,jak go posadzę na nocnik to zrobi ale nie woła a gdy zrobi w majteczki to dostawał lekkie lanie i nie wiem czy to właśnie zrobiłam błąd i może się zraził ale czekam cierpliwie aż zacznie wołać:)
Poza tym jestem happy bo za tydz,przylatują moi rodzice na tydzień i już nie mogę się doczekać:)


Miłego wieczorka!
Mój synuś ma 3,5 roku i też nadal mam z tym problem. Siusiu woła ale grubsze sprawy robi w majtochy. Żadne prośby, groźby, przekupstwa i szantaże nie pomagają!
Ręce mi już opadaja bo nie wiem jak go tego nauczyć?!
A siusiu go nauczyłam w sumie w bardzo prosty sposób. Najpierw poszliśmy do sklepu po zabawki a on wybrał sobie... nocniczek a raczej królewski tron z klapką! Sam z chęcią do niego chodził i robił a potem jak mu się to znudziło to nauczylismy go robic siusiu tak jak tata... na stojąco. do dziś tak robi a na nocnik chodzi jak jest leniwy i nie chce mu się stać! Jednak na problem z kupka nie znalazłam jeszcze sposobu.
 
reklama
hej dziewczyny... mam taki problem... biore clo 3 cykl... pierwszy bralam 1 tabletke dziennie... ale nie zadzialal... drugi cykl bralam juz 2 tabletki dziennie i owulacje mialam 13 dnia cyklu... kilka dni przed moglam czuc bol jajnikow i 13 dc mialam na tescie owulacyjnym 2 kreski (+monitoring)... teraz mam trzeci cykl z clo... 2 tabletki dziennie... jest 13 dc i nic... nie bola mnie jajniki jak poprzednio, testy owulacyjne negatywne... co jest nie tak?? bardzo prosze o odp...
 
Bajeczka zapomniala Ci odpowiedziec na posta- ale nie chce mi sie juz go szukac do cytatu :)

Bralam Yasmin przez 4 lata, bez zadnej przerwy pomiedzy cyklami. Ostatnia tabletke wzielam 30 grudnia 08, potem okres okolo 2-3 stycznia, od razu zaczelismy staranka. Wkoncu jestesmy malzenstwem a i instynkt sie odezwal w nas obu. Pierwszy naturalny okres dostalam po 28 dniach, potem 29 a ostatni mi sie przeciagnal do 34 dni, myslalam ze to juz sie udalo a tu dupa :/.
W tym cyklu idziemy na zywiol, od nastepnego zaczne liczyc. Jesli nam sie nie uda do czerwca to pojde do lekarza, po jakies badania. Tak to wyglada u mnie. Nie dlugo sie staramy, ale pragnienie dzidziusia jest ogromne :)
 
hej dziewczyny... mam taki problem... biore clo 3 cykl... pierwszy bralam 1 tabletke dziennie... ale nie zadzialal... drugi cykl bralam juz 2 tabletki dziennie i owulacje mialam 13 dnia cyklu... kilka dni przed moglam czuc bol jajnikow i 13 dc mialam na tescie owulacyjnym 2 kreski (+monitoring)... teraz mam trzeci cykl z clo... 2 tabletki dziennie... jest 13 dc i nic... nie bola mnie jajniki jak poprzednio, testy owulacyjne negatywne... co jest nie tak?? bardzo prosze o odp...

Ja Ci niestety nie pomoge, bo nigdy nie brala clo, ale moze dziewczyny cos wiedza :tak:
 
Witam Was poniedziałkowo :-)

Pogoda przepiękna u nas, szkoda że na weekendzie takiej nie było.
Jakoś tak dziwnie w tym miesiącu z tym moim cyklem, z reguly w środku cyklu lekko pobolewaly mnie jajniki, domyślam się że było to coś w okolicy owulki. W tym miesiącu nic… staranka w kwietniu troszkę zaniedbane bo mamy sporo na głowie, wprowadził się nowy lokator na 4 miesiące więc trochę zamieszania z tym było. Ale oczywiście przytulanki były tylko nie tak intesywnie, ze 2,3 razy w tygodniu. Więc tak jakoś nie liczę na fasolkę w tym miesiącu….

sandrahaha ja ci niestety nie pomogę.:no: Sama dopiero się wszystkiego uczę… testy owulacyjne będę sobie robić od przyszłego cyklu… jak narazie to dla mnie czarna magia…:eek:
 
Bajeczka zapomniala Ci odpowiedziec na posta- ale nie chce mi sie juz go szukac do cytatu :)

Osz ty niedobra :-D

A tak w ogóle dziewczyny bierzecie jakieś wspomagacze przy starankach? Chodzi mi o witaminy oprócz kwasu foliowego…
Troszkę poczytałam że dziewczyny biorą wiesiołek i chyba len na śluz, jakieś witaminy dla swoich panów na polepszenie żolnierzyków…
Ciekawe czy tu jest coś takiego dostępne?
 
Wybaczcie ze sie wtrace ale jesli chodzi o witaminki to polecam Sanatogen,razem z mezem go bralismy bo to sa min.specjalne dla osób starajacych,3 miesiace a obecnie czekamy na dzidzie.Życze powodzenia.
 
Wybaczcie ze sie wtrace ale jesli chodzi o witaminki to polecam Sanatogen,razem z mezem go bralismy bo to sa min.specjalne dla osób starajacych,3 miesiace a obecnie czekamy na dzidzie.Życze powodzenia.

A czy to jest dostępne tutaj w UK? Czy raczej w Polsce trzeba się zaopatrzyć
 
reklama
W Polsce tego nie kupisz tylko w UK.Wiem bo kolezanka w Polsce szukała i nie dostała,a mi te witaminki doktor zaleciła jak byłam na badanich.Maja wieksza ilosc kwasu foliowego i suplementy które biora miedzy innymi sportowcy na zwieksznie takanki miesniowej.Kobietkom poprawia sie macica a panom żołnierzyki sa żywotniejsze:tak:.Jakbys szukała to patrz w Bootsie i szukaj takich gdzie sa w jednym opakowaniu dla Ciebie i Twojego partnera.Teraz tej samej firmy biore witaminy w czasie ciąży i widziełam że maja tez specjalne dla karmiacych:-D.Jednym słowem chyba sie w tym specjalizują.
 
Do góry