reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Pati gratulacje :-)

edith
cieszę się że się odezwałaś :-) my często cię tu wpsominałyśmy :-) przykro mi że ci jeszcze nie udało, ale to że wyiki macie dobre to chyba dobrze będzie jak u Aniołkowej :-) czy w związku z tym że tak długo to już trwa ruszyliście z jakąś procedurą w uk ?? powiedz co u ciebie? co porabiałaś przez ten rok? ja znalazłam prace w pl w między czasie i mały poszedł do żłobka... tylko że nam choruje teraz... musimy sobie jakoś radzić.... a co do okresu to jeśli wcześniej plamienia były brązowe, a teraz masz krew to ja bym uznała to za 1 dzień okresu.
 
Abed, kochana, ciesze sie, ze sie wam uklada w pl, ze masz prace.
Ja jednak caly czas mam nadzieje, ze mi sie uda,a jak Aniolkowej sie udalo to tym bardziej dodaje mi wiary, jakos tak czuje ze ona to taka moja bratnia duszyczka :)
Ciesze sie wogole ze o mnie pamietalyscie, ze wspominalyscie :) to bardzo mile :) mi was bardzo brakowalo, ale jakos tak nie mialam glowy i sily zeby sie tu udzielac
 
Ostatnia edycja:
Patti86 Dzieki :tak:

Edith To w takim razie ja bym zalozyla ze dziaj jest pierwszy dzien cyklu i tak sobie przypomnialam ze po CLO czesto moje @ byly obfite i mocno bolal mnie brzuch.A z ta przerwa moze lepiej sluchaj sie swojej lekarki ja po 8m-ach bez przerwy mam dwa co prawda male ale miesniaki,wczesniej ich nie mialam a ze wzgledu na nie moja prowadzaca doktorka wyslyla mnie teraz prawie co pol roku na cytologie,bo one krwawia.
 
edith nareszcie!!!Tyle razy Cie tu z dziewczynami wspominałyśmy. Tak się cieszę, że wróciłaś do nas:-) powiedz co z tatą? co u Ciebie? Mnie sie udało to i Tobie sie uda. Co do @ to 1 dzien liczy się od 1 dnia krwawienia i tutaj w Uk mnie uczyli, że jak @ przyjdzie po godzinie 12 w południe to 1 dzień jest na nastepny dzień. Plamienie nie jest jeszcze @ i nie liczy si.e jako początek cyklu. Licz dzisiaj jako 1 dc. Mam nadzieję, że Ci się uda na CLO, bo bardzo trzymam za Ciebie kciuki. A jak się nie uda to spróbuj ziółek jak ja :-)

patti gratuluje!! Piękny suwaczek

kara ty w poniedziałek testujesz? jak się czujesz?
 
Aniolkowa ja test mam wyznaczony na 29 stycznia. Odczucia są rozne ale po Pregnylu trudno nie miec uczucia że jest się w ciazy w końcu to hormon ciazowy, pozyjemy zobaczymy jakos nie pokladam wielkich nadzieji. Zauwazylam że temperatura nie szaleje jak w tamtym cyklu stymulowanym raczej jest stała no i piersi już tak nie bola, samopoczucie lepiej już nie tak depresyjnie, ale za to ciagle smutna chodze.
 
patti gratuluje!!!:-) pięknie teściorki, zycze spokojnej ciązy:tak:
kara nie zostaniesz sama, my tu cały czas jesteśmy i bedziemy cie wspierać, tobie tez się uda zobaczysz;-)
Edith witaj fajnie ze się odezwałaś, ja też myśle ze pierwszy dzien @ to pierwszy dzień krwawienia, plamienia się nie liczą. Clo jest dość popularnym środkiem i dużo dziewczyn na nim zachodzi, tak więc kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&;-)
 
edith witam, fajnie ze sie odezwalas, ja bralam clo - 7 miesiecy przez jakies 1.5 roku bo robilam przerwy, plus 2cykle na ganol - wszystko do kitu ale szczerze to nie w kazdy miesiac byly staranka bo czesto cos wypadalo. ja bralam jedna tabletke od 3dc i po clo okresy mialam bardzo reguralne - zawsze wiedzialam w ktorym dniu dostane @ bo zazwyczaj roznia sie kilka dni co miesiac. do tego sprawdzali przez 2 miesiace czy wogole clo dziala na mnie i czy owulacja wystepuje. testow owulacyjnych nie robilam za czesto ale jak robilam to wychodzily.krwawien nigdy nie mialam pomiedzy cyklami wiec nie pomoge.
teraz jestem na etapie ze daje sobie spokoj kilka miesiecy ze wszystkim i zabieram sie za siebie. mysle tylko o jakis ziolkach jak dziewczyny pily tylko nie wiem czy te od chinczyka co aniolkowa stosowala czy te z polski co basik pila.
edith a w uk do kliniki chodzi?teraz to kolej na ciebie moja droga, no i kara ale byc moze ten cykl byl szczesliwy dla niej a potem to juz chyba ja zostalam z naszego forum;-)

aniolkowa tak teraz odpoczne od wszystkiego i niech sie dzieje co chce.trzymajcie sie mocna z fasoleczka:-)

pati wielkie gratulacje i ty tez rosnij zdrowo;-)

kara trzymam kciuki mocno za 29.01,wiem jak sie ciagna te dni...

basik jak bedziesz tulic swojego skarba to zapomnisz o tych zlych momentach;-) trzymaj sie mocno
 
reklama
dzieki dziewczyny ze o mnie pamietalyscie :) jestescie kochane :)
Aniolkowa, sprobuje teraz z tym clo i zobaczymy co bedzie. Ziolka pilam w zeszlym roku i pamietam, ze jakos kiepsko sie po nich czulam, bardzo mi rozregulowaly cykl. Jeszcze raz Ci gratuluje z calego serca, bardzo sie ciesze ze Tobie sie udalo :)

Yas, ja pilam ziolka, nie pamietam juz dokladnie jak sie nazywaly, ale to byla receptura jakiegos ksiedza i pilam jedna mieszanke przez caly cykl, oprocz tego mialam druga mieszanke na I faze do owulacji i pozniej trzecia mieszanke na II faze cyklu. Mi ziolka nie pomogly, ale pewnie na kazdego to inaczej dziala i moze tez jest tu kwestia wiary w ich dzialanie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry