reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Patti nie robiłam bety, bo nawet nie miałabym kiedy jej powtórzyć. Jutro wracamy do UK a beta ma sens tylko jak sie zobaczy czy przyrasta. Miałam robione usg i widziałam fasolkę i serduszko.
 
karaco tam?

patti
jak ty sie czujesz?

Ja juz w Uk. Szybko minęło i nie pozałatwialiśmy wielu rzeczy, ale najważniejsze, ze byłam u lekarza i porobiłam większość badań. Nie wiecie czy można w Anglii zrobić badanie na czystość pochwy, bo juz nie zdążyłam w PL?Czuje się dobrze, tzn dzisiaj mam gorszy dzień i boli mnie głowa, ale zawsze tak mam jak zmieniam klimat. czasem zapominam w ogóle, że jestem w ciąży, bo objawów nie mam, czasem mnie zmuli jak jestem głodna, ale tak to nic. Piersi mam nabrzmiałe, ale nie bolą. Czuje się...normalnie.

Tak teraz patrze na moje wyniki i TSH mam troche wysokie i cukier w górnej granicy normy :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anilkowa wspaniale wiesci,widzialas serduszko,to musi byc piekne,rosnijcie zdrowo,a badanie na czystosc pochwy mozna zrobic tu w uk.
Takie badanie robi pielegniarka w standardowej przychodni.

A u mnie niestety nie powiodlo sie iui, W poniedzialek dostalam @,wczoraj bylam na usg zeby sprawdzic czy nie ma cyst i nie bylo no i wczoraj zaczelam, kolejna stymulacje tylko z wiekszych dawek startuje 100j Puregonu a w poniedzialek mam podglad pecholi.
Ide za ciosem zeby sie nie uzalac nad soba.Zobaczymy tylko czy znowu sie moj organizm nie zbuntuje i przestanie reagowac jak to bylo w tamtym roku.
 
Do góry