reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

basik jeszcze Cie męczą te mdłości biedaku? juz powinny przechdzić. Kiedy masz teraz jakis scan?

patti jak robisz test tak wcześnie, tzn przed terminem @ to trzeba z rannego moczu, bo wtedy poziom HCG jest najsilniejszy po nocy. Na tych testach trochę światło się odbija i mało co widać, ale już cień cienia oznacza ciążę.Powtórz rano i wklejaj zdjęcie.

marchew a ty kiedy masz połówkowe?
 
reklama
chyba sie udalo :)
 

Załączniki

  • 20140123_081137.jpg
    20140123_081137.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 54
dzieki jak na razie to jestem w szoku jutro chyba do gp zadzwonie .... teraz to mnie czeka roboty... zmiana mieszkania, moj chlopak robi prawko, slub chcielismy w kwietniu brac... o masarka :)
 
Pati Gratulacje :)))) super!!! Ale pięknie na naszym wątku ! Aniolkowa ja w dalszym ciagu walczę mdłościami i wymiotami ;(((
 
dzien dobry dziewczyny :) witam was po prawie roku przerwy.... Nie jestem w stanie nadrobic wszystkiego co mnie ominelo w tym watku, ale tesknilam za wami...

Aniolkowa, jestes w ciazy!!!!! Boze jak sie ciesze.... kochana moja, jak to sie stalo? tzn wiem jak, ale to tak naturalnie wszystko??? Ale sie ciesze :)

Basik, ty tez!!! :) dziewczyny, dzieki wam wraca moja nadzieja....

co u reszty?? Roxii, Agitatki? jak wasze malenstwa?? Yas, abed, loczkis...co u was???

Ja mam za soba koszmarny rok i w zasadzie wrocilam do was bo potrzebuje pomocy...odezwie sie jakas dziewczyna ktora zna sie na CLO???
 
Ostatnia edycja:
Edith witaj ja bralam clo przez 8 cykli, może pomogę.
Patti86 gratuluje dzwon do gp zrobią test laboratoryjnie i wtedy na 100 cię przekonaja. A ty nie nalezalas do kliniki? Tylko gp dał ci tabletki.
 
reklama
Kara, super :) no wiec sprawa wyglada tak, biore clo, teraz powinien byc 3 cykl. Mam brac od 3dc przez 5 dni. Problem w tym ze nie wiem kiedy zaczac brac, dzis trzeci dzien mam lekkie plamienia i nie wiem czy traktowac to jako normalna @ i zaczac brac dzis, czy czekac az zaczne normalnie krwawic??? a jak nie zaczne?boje sie ze przegapie cykl. A patrzac na to z piatej strony sama nie wiem czy brac 1 x dziennie czy zwiekszyc dawke do 2xdziennie. Boje sie ze sie przestymuluje ale juz dwa cykle bralam 1xdziennie i bez rezultatu :(
A u Ciebie jak po tych 8 cyklach? udalo sie? i to bralas jaka dawke? i te 8 cykli to tak bez przerwy??
 
Do góry