reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Aniołkowa mama nie pros bo bedzie ci dane:-) ja też nie miałam żadnych objawów żadnych nudnośći nic tylko ciagle byłam głodna I mówie do mojego że chyba to będzie jakieś mega głodne dziecko albo blizniaki no I scan 12 tyg i nowina że jednak to beda dwa żarłoki:-) z poczatku myślałm że to może jest wina ziółek że jest dwoje dzieci ale moje sa jednojajowe dodoam że np moja córka pije tybetańskie na azs i bardzo jejj pomagaja zawsze warto spróbować nic się nie traci szczególnie jeżeli nie ma podstaw z medycznej strony że nie można zajść skoro oni stosuja ją od wieków to chyba wiedzą co robią :-) IUI robiłaś tutaj czy w PL??
 
reklama
mama no własnie dawniej tylko sie leczylo medycyną naturalną, ziołami i Chińcycy słyną z tego, że znają sie na rzeczy. Nie narzekam nqa brak objawów absolutnie. O ile z dzidzią jest wszystko ok to ja tam wcale nie chce mieć żadnych objawów. Gdybym się tak czuła całą ciąże to było super. IUI miałam robione tu w Uk, kolejny krok to miało byc ivf

patti ja testowałam w 32dc a cykle mam 28. Nie wiem kiedy była owu, bo przez ostatnie 2 miesiące dałam sobie spokój z obserwacją, temperaturami i testami owulacyjnymi. Trzymam kciuki za Twoje testowanie.

basiku mój kochany jak Ty się czujesz? Tak cichutko siedzisz? Miałaś już scan?
 
Aniolkowa jestem, jestem ale czuje sie kiepsko :(((( liczę ze za tydzień sie skończą moje katusze. Ścan miałam w 10 tyg dzidzia jedna:)) pozdrawiam Was wszystkie
 
patti - zrób koniecznie z porannego moczu :) mi pierwszy test wyszedł taki cień cienia, że sama nie byłam pewna czy go widzę czy mam przewidzenia... więc zrobiłam elektroniczny, który mi napisał - tak, tam była ta kreska :p czekam z niecierpliwością na wieści z samego rana :) trzymam kciuki za mocniejszą kreskę&&
możesz wrzucić zdjęcie?
 
jakos nie moge wgrac zdjecia tutaj... powtorze z rana... ale sie zdziwilam bo od 17 mcy nie mialam nawet cienia kreski a dwa testy zrobilam roznych firm... zobaczymy. dzieki za kciuki
 
20140122_182535.jpgudalo sie ale nie wiem czy cos tu na zdjeciu widac
 

Załączniki

  • 20140122_182535.jpg
    20140122_182535.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 47
na tym zielonym widze tylko jedną krechę - ale na tym niebieskim II jak nic! Po cichu już się cieszę... siknij rano, porównamy rezultaty :tak:
wiesz kiedy miałaś owulacje?
 
Ostatnia edycja:
reklama
W realu lepiej ten zielony wyglada. Wczesniej jak testowalam to tak nie mualam. Plus te bolace sutki I piersi... owulaacje mialam wtorek albo sroda dwa tyg temu. Wiem ze byla bo testy robilam plus usg. Chyba ze to ten clomid tak namieszal z tym testem chociaz watpie....
 
Do góry