reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Dziewczyny czy wam tez zmienili szatę graficzną BB? Nie podoba mi sie to:baffled:

IUI poszło ok, chociaż nie obyło sie bez bólu, ale czego sie nie robi dla dziecka. Trochę inaczej to wyglądało niz ostatnim razem, mam nadzieje, że skuteczniej. Teraz najgorsze dni czekania...

caly dzien dzisiaj mysle o naszej Roxi i buzia mi sie sama uśmiecha :-) Czuje sie jakby to był mój sukces:-)
 
aniolkowa o tak ta szata nowa jest beznadziejna :no:
Kochana trzymamy teraz kciukasy razem z Kubusiem za pomyślny wynik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Teraz to już musi się udać, oj musi!!!!
 
Aniołkowa mi też szata graficzna się nie podoba, ale tylko kwestia przyzwyczajenia ;-) trzymam mocno kciuki i pamiętaj przez te dni my tu jesteśmy zawsze gotowe na potrzymanie na duchu :-D
 
aniolkowa.mama mam nadzieję że owocne. A czemu bolało? Ja miałam tylko to jedno i praktycznie nic nie czułam tylko wziernik na poczatku później kazała kaszlnac i nawet się nie zorientowalam jak było już po.
 
kara mnie za każdym razem boli to rozszerzanie szyjki a potem jak wprowadza nasienie to czuje jakby bardzo bolesne skurcze. Ja chyba mam długą szyjkę, bo cieżko im sie dostać. Teraz mnie jajnik kłuje. Ty jeszcze tylko tydzień szczesciaro :-)
 
aniolkowa.mama oj to nie przyjemnie było. No ja mam 10 dni jeszcze do testu, moglo by to jakoś szybciej być udało się to dobrze nie udało staranka od nowa. Ja cały czas coś czuje jak nie jajniki to ciagniecia ale co najgorsze ból pleców mam straszny przewarznie na @ bolą ale tym razem to chyba mi coś wlazlo ani siedzieć ani leżeć, a może przewialo no nie wiem wkoncu na @ to chyba za wcześnie.pomarudzilam a teraz dobranoc i trzymam kciuki.
 
kara i aniolkowa to w trojke podobnie bedziemy testowac mam taka wielka nadzieje :tak:

ja dzis na badaniu krwi bylam i jutro wyniki mialyscie racje ponoc ma to wykazac czy doszlo do uwolnienia jajeczka.
boli mnie od niedzieli w dole brzucha ale to nie caly czas i czasem z boku kuje.

to czekanie to katorga jakas - ja mam tyle rzeczy do zrobienia a wszystko poszlo w kat bo nie potrafie sie skupic, ciagle wyszukuje na necie nowych info i forum chociaz wszedzie to samo jest a ja dalej googluje i grzebie. aby nam jak najszybciej minely te nastepne dni dziewczyny.

basiek owocnych staranek ;-)
 
reklama
Do góry