reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Aniolkowa super nowiny teraz tylko zaciskam kciuki za poniedzialek :-)


Roxi az lezka w oku sie zakrecila. Juz za kilka tygodni malenstwo bedzie z wami i wiem ze me bedzie wyjatkowa dla was :-)


Ja mam jakies zle przeczucia ze jednak nie uda sie mi w tym miesiacu to cholerne czekanie....:-(


Kontra i basik owocnych staranek w nowym cyklu



Agitatka malenstwo sliczne.fajnie ze juz rodzinka w komplecie :-)
 
reklama
Witam wszystkie staraczki jestem na forum od jakiegos czasu w temacie IUI,ale widze ze tu sa dziewczyny ktore tez przechodza to samo co ja i tez jestem z UK.
Jestem po pierwszym IUI dokladnie 28pazdziernika mialam dzisiaj mialam wziasc jeszcze ostatni zastrzyk z Pregnylu no i czekam,lekarka termin testu wyznaczyla na 14listopada.
Nie pokladam wielkich nadzieji przez to ze zastrzyk z Pregnylu kazali mi zrobic 40 godzin wczesniej,wtedy jeszcze nie wiedzialam ze raczej do 36h powinno sie robic,moze moja zle policzyla nie wiem :baffled:
 
kara witaj

nie policzyła ci lekarka źle tylko zrobili ci IUI na pękniętym pecherzyku. Jesli armia jest dobra to tak sie czasem robi. Ja tez myślałam, ze sie pomylili dając mi zastrzyk 38h przed. Przeważnie sie robi IUI 24-36h po, bo pecherzyk pęka 36godz po zastrzyku, ale od pęknięcia jajeczko sobie wędruje przez 12h a plemniki mogą dotrzeć do jajka nawet w 5min więc masz szanse. Na pękniętym czesto jest łatwiej zajść, bo nie ma juz jajeczko tej powłoki z pecherzyka - tez do wczoraj byłam w tym zielona, ale poczytałam na wątku IUI (chyba w 2011 dziewczyny to wyjasnialy) i powiem ci, ze ma to sens.
Nie denerwuj sie, masz szanse na II kreski.

zastanawia mnie tylko dlaczego bierzesz jeszcze zastrzyki? Ja juz dzisiaj mam wziąć tylko napękniecie a po IUI juz tylko progesteron
 
Ostatnia edycja:
aniolkowa.mama dzieki za wyjasnienie :-)ja juz myslalam ze sporo wiem jesli chodzi o metode obserwacji siebie, ale teraz znowu czuje sie zielona:eek:No armia jest dobra to tzeba mojemu przyznac tylko u mnie brak owu.
Ten zastrzyk Lekarka powiedziala ze musze zrobic 5 dni pozniej po IUI bo w tym momecie jest mozliwe zagniezdzenie i Pregnyl pomoze wzielam tylko jedna ampulke,ale szczeze nie przeczytalam jeszcze nigdzie wpisu zeby ktos bral Pregnyl po IUI.
O to u ciebie szykuje sie w poniedzialek IUI :tak::-) trzymam kcieki
No i wiadomo stresik jest juz ponad 3i pol roku i nic,ale ja juz tak odpuscilam ze test ciazowy nie pamietam kiedy kupilam,przyzwyczajenie po prostu zawsze na @ czekam.
 
U nas IUI bedzie w urodziny mojego S. Takze fajna data na poczęcie dziecka:-) a ten weekend jest cały dla niego, niestety nie poszalejemy, bo abstynecja nas czeka do poniedziałku.

kara
testujesz podobnie jak nasza yas więc mam nadzieje, ze znowu sie zacznie wysyp, bo przez 9 miesięcy u nas zastój. Dziewczyny na porodowkę sie szykują a zastępców brak.
U nas 4 lata starań ale 2 razy udalo mi sie zajsc w ciąże. Testów mam chyba z 50 w domu, ale muszę sprawdzić czy nie przeterminowane :tak: Mi po IUI pielęgniarka ostatnio dała jeden na szczęście.
A z tym pregnylem po to pierwsza raz słyszę. A dostałaś progesteron po inseminacji? Skąd w ogóle pochodzisz w uk?
 
aniolkowa.mama jestem z poludniowej czesci z Devon.Ja dostalam Purego i suprefact w 9dc USG i byly dwa pechole 14,5 i 16,2 to bylo w piatek rano pozniej ostatnie wlasnie zatrzyki i w sobote wieczorem Pregnyl i w poniedzialek IUI no i teraz Pregnyl w sobote.
 
Oby ten zbieg okoliczności był dla nas szczesliwy trzymam kciuki. Co do podawania Pregnylu po IUI to znalazlam na forach zagranicznych tylko biorą go nawet w 3,6 i 9 dniu po IUI. Widocznie to inna szkoła. Tylko szkoda że żadnych artykułów nie znalazlam.
 
reklama
Do góry