reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

nie tylko Wy dziewczyny macie zly dzuen ;)

jestem w pracy teraz. do szalu mnie doprowadzil jeden palant... kierowniczka pytala kto chce robic latwy unit...ja sue zglosilam...dodalam ze sie zle czuje...a ten dupek zaczal konentowac ze on musi isc na ten unit i zebym zmienila zdanie...nierob cholerny.... ale po nim pojechalam... az kierowniczka zaczela sie smiac....

faceci to idioci... nie wszyscy oczywiscie... ale mam cisnienie.... ufffff:confused:
 
reklama
Roxii, antykoncepcja hormonalna może powodować depresję, agresję i zachowania borderline. Ja na przykład nie mogę stosować absolutnie żadnych hormonów. Nie i koniec, niezależnie od dawki, formy i czego tam jeszcze.

Osinka, spoko, dziś chyba zbiorowy *******ec, bo ja doła mam od tygodnia, rycze niemal codziennie a dziś się na dodatek pokłóciłam z mężem, który kazał sie rozwodzić, jak mi sie nie podoba - zasrani Angole, Boże, drugi raz brać ślub z Anglikiem i jeszcze sie nie nauczyć...
 
Satchkat kazdy facet ma swoje jazdy :confused: przytulam Cie mocno....


faceci nigdy nas nie zrozumieja w 100%...
ja dzis mojemu kazalam schodzic mi z drogi... dobrze ze zawsze po poludniu pracuje i wraca po 19... inaczej bym utlukla
powinnam chyba melise zaczac pic...
 
Roxii, antykoncepcja hormonalna może powodować depresję, agresję i zachowania borderline. Ja na przykład nie mogę stosować absolutnie żadnych hormonów. Nie i koniec, niezależnie od dawki, formy i czego tam jeszcze.

Osinka, spoko, dziś chyba zbiorowy *******ec, bo ja doła mam od tygodnia, rycze niemal codziennie a dziś się na dodatek pokłóciłam z mężem, który kazał sie rozwodzić, jak mi sie nie podoba - zasrani Angole, Boże, drugi raz brać ślub z Anglikiem i jeszcze sie nie nauczyć...

To ja pytalam o hormony nie Roxii..... ale kurde... nawet moja mama zaryzykowala stwierdzenie ze te bole glowy to od implantu.... jak bylam na tabletkach tez mnie glowa bolala i miala stany depresyjne.... jedyne co to na plastrach jakos ok sie czulam.... chyba wyciagne i wroce na plastry....
 
Pam, no ja wlasnie odstawilam tabletki m.in. przez bole glowy. Dziedzicznie mam sklonnosc do migren, ale przy hormonach to byl koszmar. nieraz przez 3 dni nie bylam w stanie wstac z lozka. Ulge przynosila cisza i ciemnosc, zero intensywnych zapachow, a i tak zdarzalo sie ze w desperacji bralam np.4 ketonale i nie dzialaly. Do tego dochodzily stany depresyjne o ktorych juz pisalam. Postanowilam rzucic w diably te prochy tym bardziej, ze spotkalam wtedy osobe z ktora jestem i wiedzialam ze to ten wlasciwy. No i pojawila sie decyzja o dzdziusiu... Migreny co prawda nadal sa ale juz nie z taka czestotliwoscia jak przy hormonach.
A jak Ty sie wogole dzis czujesz?? mam nadzieje, ze chociaz odrobine lepiej...
 
Pam i jak tam dzisiaj u Ciebie? jak się czujesz???? mam nadzieję, że juz troszkę lepiej.....
Osinka a Ty jak tam się czujesz???? ja cały czas trzymam kciuki &&&&&;-)
Satchkat ehh Ci faceci!!! wiecznie z nimi problemy... nie przejmój się, pewnie niedługo się pogodzicie i wsio będzie dobrze:tak:
 
Dzieki dziewczyny za informacje. Mysle ze poporstu pogadam z moim lekarzem i najwyzej poczekam jeszcze miesiac i wyciagne implant. Czuje sie o niebo lepiej. Dalej boli glowa i mam lekkie drgawki ale w porownaniu z tym co bylo jest super :tak:

Moj chlop tez sie dzis juz lepiej czuje, goraczka mu spadla wiec jest na dobre drodze :tak:

Musze wam przyznac ze coraz czesciej mysle i dziecku.... ze dam rade ze nie bedzie tak zle.... w tym momecie tylko finanse mnie powstrzymuja... mysle ze od stycznia/lutego zaczne brac kwas foliowy i od kwietnia bedziemy dzialac
 
reklama
dzis mialam spotkanie w szpitalu i wreszcie doczekalam spotkania z prawdziwym angielskim lekarzem. Pani doktor byla bardzo mila i tez w ciazy. Badanie bylo ogolne mocz, cisnienie wszystko jest w porzadku. Badala tez serce dziecka przez moj brzuch takim specjalnym aparatem i bije pieknie, ale dzis dzidzia strasznie sie ruszala i troche czasu minelo zanim ustawila sie w jednym miejscu. Szkoda, ze taka ruchliwa nie byla w poniedzialek. Pozniej byla pogadanka, ze to spotkanie bylo jakby dodatkowym poniewaz ciaza byla zagrozona i jak juz teraz wszystko bedzie w porzadku to bede miec tylko spotkania z polozna a nie z lekarzami.

abed dziekuje za info o paszporcie brytyjskim. jesli jest taka mozliwosc to czemu nie skorzystac na pewno to zrobie. czyli moge zrobic dziecku i polski i brytyjski paszport? myslalam, ze nie mozna miec dwoch, ale fajnie jest wiedziec ze mozna:) jesli masz jeszcze jakies linki, info to z checia poprosze. moze byc na priv.
a staralas sie ty albo ktos z twoich znajomych o brytyjski paszport dla siebie? slyszalam, ze trzeba sie troche nalatac na jakies kursy, czy spotkania, ale dokladnie nie wiem jak to jest.

Roxii wiem wiem zdjecie brzuchola, caly czas pamietam, wszyscy juz mnie scigaja i mama i tesciowa...:) len jestem, postaram sie zrobic w ten weekend:)
dzis w pracy jak wpisywalam zamowienia to czesto pokazywala mi sie data wysylki 13.11 i myslalam wtedy o tobie i testowaniu:) bedzie dobrze!!!:)

aniolkowa jeszcze troche i laparo. Na twoim miejscu pewnie bym sie bala bo to jednak zabieg, ale trzeba myslec, ze to na pewno pomoze w zafasolkowaniu. Do mnie czesto jeszcze nie dociera , ze mam w brzuchu dzidzie. :)

dziewczyny wszytskim wam przesylam fludiki nie moge znalezc odpowiedniego klawiasza wiec bedzie *

***********************************************************************************************************************************************************************************************************
 
Do góry