reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

Czesc Agnieszka, dla Ciebie tez milego wtorku! I slonca, bo to wciaz podobno lato :) Ps. u mnie dzis od rana swieci slonce i jestem w szoku ... bo nie spadla ani kropla deszczu ( w przeciwienstwie do ostatnich 3 tygodni) :-D

Kamccia
- witaj na forum. Tak, w UK refunduja pierwsze podjescie do ivf. Ale dosc dlugo sie czeka w kolejce zeby zaczac cala procedure ( w zaleznosci od regionu od kilku miesiecy do trzech lat). Jesli Ci sie nie uda za pierwszym razem, to musisz zaplacic za kolejne podjescie, ale nie musisz juz tak dlugo czekac. Co do refundacji lub jej braku w Ie - to niestety nie mam informacji. Ale z tego co kojarze, to na innym watku o ivf, jest dziewczyna z irlandii... on Ci pewnie moglaby powiedziec wiecej. To chyba był watek "kto po invitro" w zakladce "staramy sie". Albo "ciezaróweczki po in vitro" w "ciaza, polog, porod" ... nie pamietam dokladnie, w ktorym, bo codziennie zagladam na oba :-) Pozdrawiam.

dziekuje bardzo....
 
reklama
czesc....mam pytanie nie orientujecie sie jak to jest refundacja ivf w Ie? bo mi lekarz powiedzial ze tutaj nie refunduja a w UK tak to prawda?
Ja dokładnie nie wiem a wody lać nie chcę ale widzę ze matylda już Ci odpisała:)
Czesc Agnieszka, dla Ciebie tez milego wtorku! I slonca, bo to wciaz podobno lato :) Ps. u mnie dzis od rana swieci slonce i jestem w szoku ... bo nie spadla ani kropla deszczu ( w przeciwienstwie do ostatnich 3 tygodni) :-D


Dziękuje Ci:)

U mnie aktywnie od samego rana:)
Pozdrawiam was!
 
witaj:)
z Irlandii...nie pamiętam...
Większość jest starających się:)

no to sie ciesze ze nei jestem sama :)
ja rowniez sie staram, drugi cykl juz :p
jak tylko moj landlord (jest GP) wroci z urlopu to lece do niego zrobic badanka hormonow by wiedzec na czym stoje i czy potrzebuje uregulowac jakies hormony (a bo mi sie zdaje ze mam wysoka prolaktne i testosteron) i mam nadzieje ze uda sie zafasolkowac szybko :)
a jak tam u was? ile juz starania trwaja?
polecacie jakies naturalne wspomagacze dostepne na wyspach?
ja biore wiesolek (primrose oil) , multiwitaminki, kwas foliowy i ostatnio ginek z PL powiedzial mi zebym sobie brala odpowiednik castangusa nazywa sie agnus castus , poniewaz reguluje hormony a u mnie byly plamienia przd okresem wiec chyba prolaktyne musze obnizyc:)
 
Witajcie
Strasznie dlugo mnie tu nie bylo i widze ze jest sporo nowych staraczek.Ciesze sie bo watek sie rozwija dzieki temu.Jeszcze pamietam jakie tu byly pustki a teraz prosze jak tu aktywnie.U mnie wszystko w porzadku.Tydzien temu przyjechala mama wiec mam duzo pomocy.Alex zrobil sie super bobasek,zaczol sie ladnie usmiechac i gaworzyc co jest poprostu cudne.Postaram sie czesto zagladac i sprawdzac co tamu was sie dzieje:tak:Pozdrawiam stare i nowe staraczki:-)

Na zakonczenie pokaze wam mojego zolwika:-D
 

Załączniki

  • DSCF5051.jpg
    DSCF5051.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry