reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witajcie
Strasznie dlugo mnie tu nie bylo i widze ze jest sporo nowych staraczek.Ciesze sie bo watek sie rozwija dzieki temu.Jeszcze pamietam jakie tu byly pustki a teraz prosze jak tu aktywnie.U mnie wszystko w porzadku.Tydzien temu przyjechala mama wiec mam duzo pomocy.Alex zrobil sie super bobasek,zaczol sie ladnie usmiechac i gaworzyc co jest poprostu cudne.Postaram sie czesto zagladac i sprawdzac co tamu was sie dzieje:tak:Pozdrawiam stare i nowe staraczki:-)

Na zakonczenie pokaze wam mojego zolwika:-D

no no jaki elegancki przystojniak :))
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

Wpadam do was z wiadomością...na jakiś czas wstrzymuje starania o dzidzię.
Podjęliśmy taką decyzję gdyż przez 4 cykle się nie udało więc teraz chcę zadbać o siebie między innym pozbyć się pajączków na nogach itd.
Do staranek na pewno wrócimy ponieważ chcemy mieć jeszcze jedno dziecko ale to za jakaś czas no chyba że w między czasie fasolka przyjdzie sama i niespodziewanie:)
Oczywiście będę do was zaglądała i mocnooo wam kibicowała
:tak:

Pozdrawiam was i życzę wszystkiego dobrego dla starających się wszystkich mam:))))

Miłego wieczoru!
 
Witajcie dziewczyny!

Wpadam do was z wiadomością...na jakiś czas wstrzymuje starania o dzidzię.
Podjęliśmy taką decyzję gdyż przez 4 cykle się nie udało więc teraz chcę zadbać o siebie między innym pozbyć się pajączków na nogach itd.
Do staranek na pewno wrócimy ponieważ chcemy mieć jeszcze jedno dziecko ale to za jakaś czas no chyba że w między czasie fasolka przyjdzie sama i niespodziewanie:)
Oczywiście będę do was zaglądała i mocnooo wam kibicowała
:tak:

Pozdrawiam was i życzę wszystkiego dobrego dla starających się wszystkich mam:))))

Miłego wieczoru!

przeciez 4 cykle to nic... a myslalas aby sprawdzic sobie hormony? ja teraz sie staram drugi cykl, jesli sie nie uda to zrobie badanka hormonow i bede sprawdzac co sie dzieje, moze nawet jakis monitoring cyklu bede robila.. rozumiem cie, bo latwo jest stracic wiare i cierpliwosc a szkoda nerwow jesli sie nie wie o co kaman.. dlateg bede badala hormonki..
no ale szanuje decyzje :) moze jak oderwiesz mysli to fasolka sama sie pojawi niespodziewanie :)
 
2sweet nie myślałam o tym aby badać hormony...
poważnie o badaniach zacznę myślę gdy "wrócimy"do staranek jeżeli nie będzie się udawało.
...na razie odpuszczamy z mężem całkowicie.


Dziewczyny życzę wam miłego poniedziałku,pogoda piękna więc jest dobrze! :)
 
Agnieszka - u Ciebie piękna pogoda, a u mnie leje :-). A co do Waszej decyzji, to popieram. Ja też myślę, że czasem trzeba odpuścić i odpocząć oraz skupić swoją uwagę na czymś innym... a zadbanie o siebie - to super pomysł! Ps. jaką metodą chcesz się pozbyć pajączków?
Miłego dnia!
 
Ps. jaką metodą chcesz się pozbyć pajączków?
Miłego dnia!

Dziękuje Matylda:)
...myślałam o kolejnym podejściu laserem ale jeszcze się zastanawiam bo raz już próbowałam i szczerze nie jestem za bardzo zadowolona a kasy wydałam od groma:-/
Myślałam także o metodzie zastrzykami ale to już zrobiłabym w PL:)
Jak byłam u dermatologa w PL to babka zaproponowała mi właśnie tą metodę ale niestety za mało urlopu już wtedy miałam więc dostałam tabletki.Biorę jedną dziennie do tego specjalne wapno itd.cały zestaw mi przepisała i czekam na efekty.
 
Witam;)

Oj, ja też dawno tutaj nie zagladałam:zawstydzona/y:
Nam ostatni miesiąc odpadł,rodzinka sie zjechala akurat na te dni:wściekła/y: i nie bylo kiedy:( ale teraz od nowa zaczynamy:tak: w sumie to wreszcie bierzemy sie porzadnie do "roboty":tak::zawstydzona/y:

Witam wszystkie nowe staraczki i zycze powodzenia :)

Kama masz slicznego zółwika ;)
 
reklama
Hej dziewczyneczki! mnie także dlugo tutaj nie było:baffled: Niedawno (w niedzielę) wróciłam z urlopu. Oczywiście byłam w Pl jak zawsze zresztą :-p Ale wakacje się udały, tydzień byłam nad polskim morzem, a drugi tydzień juz u siebie w mieście:-) Trochę sie poopalałam, wypoczęłam i zregenerowałam siły.:-D
Widzę, że wąteczek troche ożył i ojawiły się nowe staraczki, oczywiście za wszystkie i te nowe i te stare mocno trzymam kciuki:tak:
A ja mam w końcu dobre wieści. W dzien kiedy wróciliśmy z urlopu przejrzałam listy które przyszły podczas naszej nieobecności. Wśród nich był list z kliniki. Napisali nam że jesteśmy prawie na szczycie listy oczekujących na ivf i cała procedrua rozpocznie sie między grudniem 2011 a lutym 2012:-) Nawet nie wiecie jak bardzo ta wiadomość mnie ucieszyła, jestem taka szcęśliwa. Niespodziewałam się że tak bardzo skróci sie czas oczekiwania, do dziś w to niewierzę. Ja byłam przygotowana na lato 2012 bo wtedy mniej więcej mijaby 2 lata, a tu taka niespodzianka:-):-):-) Jestem taka szczęsliwa, w końcu jakieś dobre wieśći. Jak dobrze pójdzie to byc może juz w 2012 urodze swojego dzidziusia. Oczywiście po przeczytaniu listu rozbeczałam się z radości, tak bardzo sie cieszę:-D
A jak tam u Was dziewczynki??? Aga szkada że znów zawieszasz staranka, no ale skoro tego potrzebujesz, moze wyjdzie Wam to na dobre;-)
A co z LILITH nic się nie odzywa....:confused:
Pozdrawiam i ściskam pozostałe staraczki:-)
 
Do góry