reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Słyszałam, że to nie ma znaczenia jak się ma już dziecko.. szczególnie gdy starania o drugie trwają bardzo długo.
Nawet była tu kiedyś babeczka co miała jedno dziecko i podchodziła do ivf :)
 
LILITH przy synku to ja na drugi dzien czulam ze jestem w ciazy:-D naprawde, takie mialam przeczucie ;) pozniej nie mialam zadnych objawow, @ sie spozniala ale wtedy to bylo normalne. Za kilka dni zrobilam test ale robiac Go bylam pewna, ze sie pojawia dwie kreseczki ;) i tak tez sie stalo, szczerze nie przypuszczalam, ze moglobby byc inaczej skoro "to" robilismy;-) nawet nie myslalam, ze moze byc trudno mimo iz w tym czasie moja kuzynka starala sie juz prawie dwa lata:szok:
dlatego teraz tez na razie nie przezywam tego jakos szczegolnie ;)
nastawienie mam pozytywne, zadnych testow owulacyjnych itp.
a moze powinnam?!:eek:
 
No tak, przeczucie.. ja miałam z córą takie same :) Po prostu wiedziałam, że to to :)
Teraz to trochę skomplikowane po takim okresie i albo myślę tylko pozytywnie albo się w ogóle nie nastawiam i myślę o wszystkim innym ze spokojem czekając na @ :)

Ale u nas burza wczoraj w nocy była potworna, aż się wystraszyłam w pewnym momencie. U was też tak?? Za to dziś przepiękna pogoda! a ostatnie 2 tygodnie nic tylko padało i wiało..
 
u nas burzy nie bylo :) ale wczoraj caly dzien padal deszcz:/ bez przerwy doslownie, masakra jakas. A dzisiaj pogoda spoko ;) swiecilo sloneczko i w miare cieplo, Mlody sie wyszalal na placu zabaw:tak:

LILITH mam nadzieje, ze sie Wam uda ;) a moze juz sie udalo?:) Daj znac
gwiazdeczka dziekuje ;) Za Ciebie tez trzymam kciuki:tak:
jak za wszystkie dziewczyny tutaj:-)
 
abed Trza było powiedzieć że staracie sie już ponad rok, tak doradziłam mojej kol, i była tydzień temu u GP i dostała skierowanie na badanie cyklu w 23 dniu, a jej facet na badanie nasienia. Pamiętam jak ja byłam pierwszy rak u GP powiedziałam że sie staramy ponad 2 lata, ta skierowała mnie na badanie krwi (początek, środek i koniec cyklu) i usg, a moje na badanie nasienia. Ponieważ mojemu wyszły słabe wyniki wysłali go do urologa, do urologa chodził co 3 mce przez rok. Urolog sprwdzał tylko wyniki po czym stwierdził że juz jest dobrze. Czyli tak czy inaczej trwało to rok, po czym wysłała na do ginekologa. Ginekolog wysłał na HSG że wyszło wszystko ładnie, skierowała nas na ivf:).


teraz to ja wiem, ale trochę za późno... tak się złożyło że miesiąc przed zaczęciem starań zaczęły mi się problemy z miesiączką, wyglądało to dość poważnie byłam wtedy u GP i wtedy zapytał się czy się staramy a ja powiedziałam że planujemy od przyszłego miesiąca, nie sądziłam wtedy że to tak długo potrwa:-( W przyszłym tygodniu idę do GP i spróbuję mu powiedzieć że od przestania brania pigułek nie staraliśmy się specjalnie ale też nie zabezpieczaliśmy się może to zadziała - bo w lutym minął rok... zobaczymy
 
reklama
Do góry