reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
witajcie,
widze ze duza czesc z was ma IVF wiec nie wiem czy sie tutaj duzo na ten temat nagadam.
my staramy sie po poronieniu i strasznie sie boje ze moze znow sie historia powtorzy:-(
edyta,
widze ze ty tez z Bristolu klikasz-z ktorej czesci miasta dokladniej?moze nawet sie gdzies minelysmy ;-)

pozdrawiam was wszystkie
 
witajcie,
widze ze duza czesc z was ma IVF wiec nie wiem czy sie tutaj duzo na ten temat nagadam.
my staramy sie po poronieniu i strasznie sie boje ze moze znow sie historia powtorzy:-(
edyta,
widze ze ty tez z Bristolu klikasz-z ktorej czesci miasta dokladniej?moze nawet sie gdzies minelysmy ;-)

pozdrawiam was wszystkie

Witaj maria jesli chodzi o dzielnice to mieszkam w dzielnicy Staple Hill miedzy dzielnica Fishponds i Yate.A Ty gdzie mieszkasz ????
 
Witajcie
Widze ze bardzo spokojnie tutaj ostatnio,gdzie sie wszystkie podzialyscie? U mnie nic nowego jak na razie sie nie dzieje.Ja sie czuje dobrze chociaz coraz ciezej sie robi z brzuszkiem.Alex daje znac o sobie coraz mocniej a zwlaszcza jak klade sie spac:sorry: Od kilku dni meczy mnie takze zgaga wieczorami i jak narazie pije wszystko i jem co ma imbir ale pomaga tylko na chwile:-( Napiszcie co tam u was i jak testowanka bo wyczytalam ze mialy sie odbyc jedne w walentynki:-D

Na koniec wysylam wam oczywiscie mase fluidkow ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Trzymajcie sie kochane:tak:
 
hej, na waszym temacie jestem nowa, przeniosłam się z innego, aczkolwiek słuch o mnie zaginął przez ponad 6 miesięcy
teraz wracam na nowo,
chwilowy okres wyciszenia nie bardzo pomógł, a za chwil parę wywiozą mnie w białym kaftanie, i tyle ze mnie będzie
starania starania, nie ma już siły,
Seks stał się już stałym obowiązkiem w określone dni,
starań już ponad 24 miesiące, z ciążą pozamaciczną zeszłego czerwca.
Wiele z was ma zapewne większe doświadczenie z lekarzami tutaj, jakie macie zalecenia ?
czego się spodziewać ? o co walczyć ?
miałam wykonany progesteron wyszedł ok, choć nigdy wyników nie widziałam,
codzienny folik acid, dieta, alkoholowi i papierosom mówimy,
NIE MAM JUŻ SIŁY :(

cieszę się że wielu z was się udało to bardzo motywujące :) Super i ogromnie wszystkim przyszłym mamusią gratuluje :)
Wszystkim staraczką życzę zdrowia i postępu w poczynaniach !
 
reklama
Agus mam nadzieje ze u Ciebie juz lepiej, zycze duuuuuzzzooo zdrowka:-)
Maria witaj! bardzo mi przykro z tego powodu co Cie spotkalo, to jest chyba najgorsze dla kobiety jesli bardzo pragnie dzieciatka, wspolczuje:sorry: Mam nadzieje ze szybko sie pozbieracie i szybciutko uda Wam sie znow ujrzec dwie kreseczki. Wiem ze to latwo powiedziec ale poronienia nietety czesto sie zdarzaja, taka nasza natura i mzsle ze nie masz sie czym przejmowac, skoro masz juz dwojke zdrowych dzieci to znaczy ze jest wszystko OK i nastepnym razem napewno sie uda:tak: Glowa do gory i zycze szybkiego zafasolkowania. Jesli potrzebujesz wsparcia to pisz smialo po to tu jestesmy:-D
niematotamto witamy Cie w naszym gronie:-) Z tego co napisalas dlugo sie juz staracie, powiedz od jak dawna sie leczzcie, byliscie ze swoim problemem u GP, bo to pierwszy krok ktory trzeba tu zrobic zeby rozpoczac jakiekolwiek leczenie. Jesli chialabys wiedziec cos wiecej o tutejszej sluzbie zdrowia i tych wszystkich procedurach, sluze pomoca;-)
 
Do góry