reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Udanego Dnia Dziewczyny!!!!:biggrin2:

Ja właśnie do pracy zmykam i to na cały dzień...Nienawidzę jak zdarzy mi się pracować w soboty...(rzadko to bywa ale jak już sie zdarzy to....)!!!No nic może to i dobrze bo dziś choć bardzo tego nie chciałam, znów obudziłam się z myśla o dzidzi...Coś mi się wydaje, że czeka mnie ciężki miesiąc... Pozdrowionka
 
reklama
No udanego dnia...
ja dzisiaj znowu mam dylemat bo mam imprezke na 10 lecie znajmoych i idziemy na 6pm do nich, ale nie wiem tak naprawde czy moge sie cos napic, wiem ze bed\ie zakrapiana imprezka wiec... czy cos moze zaszkodzic wrazie cos? dac sobie spokuj czy jak?:eek:
 
Cześć kobitki:-):-)

ja juz posprzatałam dom, zrobiłam zakupy i sobie siadłam na chwilke:-):-)

Tush wiesz 2 -3 drinki lub winko z umiarem nie powinny zaszkodzić na tym etapie;-)

w ogóle to mnie już zaczynaja pobolewać jajniki, jeszcze rano nic sie nie działo ale już od południa mnie kują po każdej stronie chyba @ jednak sie zbliża....
 
no wiecie nie wiem lepiej sie wole upewnic, mnie podbrzusze dzisiaj boli, mam takie dziwne klucia czasmi i jakby skurcze... nie wiem czy sie nie przeziebilam bo z tylu nerki tez mnie pobolewaja, ahhh ja to mam szczescie...ja tez juz pranie i zakupki zrobione teraz relax
 
no to super ze tak szybciutko sie udalo...ja to nie wiem czy mi sie uda czy nie, jeszcze nie rozpoznaje kiedy mam owulacje a kiedy nie? wiec bede sie starac w tych granicach az sie uda ;-)))

takze twoja rodzinka sie powieksza ;-))) super
 
a wogule suwaczek mi pokazuje ze mam dzisiaj owulacje haha czy to prawda hmmm:szok:

raczej nie suwaczek działa na zasadzie tego że wyznacza owulacje po długości cyklu czyli w jego połowie, według tempek owulka była i cykl bedziesz miała krótszy:tak:raczej 24dniowy
zresztą nie tylko według tempek test owu tez miałas pozytywny
 
Ostatnia edycja:
Hello kobitki:-)
ale jestem umeczona wstalm dzis o 5.30:szok: i caly dzien na nogach zabiegana porazka no;-)
musialam jechac dzis do kosciola na pierwsze spotkanie przed komunijne a jutro mamy pierwsze spotkanie kursu przedmalzenskiego jestesmy juz zesoba 11 lat postanowilismy wziasc slub:tak: a nasz synek jak sie cieszy i caly czas mowi ze bedzie niosl nam obraczki:-D(juz zrobilismy na zamowienie) aha jeszcze musze znalesc dwie male dziewuszki co by kwiatki nam sypaly ciesze sie jak dziecko , a slub bierzemy tu w londynie jeszcze tylko restauracja i suknia
kurcze dziewczyny ja mam nadal dobry humorek:-D moj W nawt sie zdziwil:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć kobitki:-):-)

ja juz posprzatałam dom, zrobiłam zakupy i sobie siadłam na chwilke:-):-)

Tush wiesz 2 -3 drinki lub winko z umiarem nie powinny zaszkodzić na tym etapie;-)

w ogóle to mnie już zaczynaja pobolewać jajniki, jeszcze rano nic sie nie działo ale już od południa mnie kują po każdej stronie chyba @ jednak sie zbliża....
jaka @ ja tam stoje na posterunku i ja odganiam :-D ma byc fasolinka i trzymam kciuki
 
Do góry