reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Sorry, że sie tak wtrące do rozmowy ale ja dziś też sie zapisałam do fryzjera i postanowiłam z blondynki stać sie brunetką....zobaczymy co z tego wyjdzie:laugh2:
 
reklama
Sorry, że sie tak wtrące do rozmowy ale ja dziś też sie zapisałam do fryzjera i postanowiłam z blondynki stać sie brunetką....zobaczymy co z tego wyjdzie:laugh2:

hej no nie masz za co przepraszać:-)
mi juz wiele osób powiedziało że lepiej mi w blad włosach hhahaa:tak: chyba ja tez sie lepiej w bląd czuje bo podobno taki kolor odmładza, no ale czego nie robi sie dla fasolki;-)
 
Zgadzam się Wszystko dla fasolki!!!!! Ja nawet w zeszłym tygodniu moje tipsy zdjęłam...O tak po prostu...przyszłam z pracy i je ściągnęłam....O kolor też zmieniam z tego powodu..bo tak naprawdę jestem ciemną :laugh2:szatynką...więc bedzie łatwiej z odrostami
 
ja zmykam juz , bo w sumie juz pare godzin siedze na kompie:zawstydzona/y:
na szczęscie narazie mnie nie piecze to oparzenie mam nadzieje że w nocy bede mogła spokojnie spać:sorry:
dobranoc kobietki:-)
 
Zgadzam się Wszystko dla fasolki!!!!! Ja nawet w zeszłym tygodniu moje tipsy zdjęłam...O tak po prostu...przyszłam z pracy i je ściągnęłam....O kolor też zmieniam z tego powodu..bo tak naprawdę jestem ciemną :laugh2:szatynką...więc bedzie łatwiej z odrostami
ja tez teraz jestem blondynka taka pasemkowa ale lepiej sie czuje w swoim kolorze ciemnym brazie
 
jakis czas temu pisalam do Was z zapytaniem o monitoring cykli a teraz chcialam sie pochwalic ze sie udalo i sa II kreseczki,pozdrawiam i zycze powodzenia:-)[/ATTACH]
 
reklama
Do góry