reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Mama z maluszkiem wszystko ok, narządy posprawdzane i wyglada na to, że zdrowe :-) płeć zostaje nadal niespodzianką na moją prośbę, bo mąż chciał wiedzieć, ale spoźnił sie na usg i ja juz powiedziałam, żeby nam nie pokazywała co jest miedzy nożkami :-) już sie nie mogę doczekać aż ta kruszynka bedzie z nami!!
 
reklama
Jeszcze drugie tyle i juz [emoji1] najważniejsze ze wszystko w porządku a tatuś w końcu sie dowie przy porodzie :) trzeba sie cieszyć ciąża bo jak sie urodzi to czas zacznie tak zasuwać nie wiadomo kiedy ben zaraz będzie miec pół roku a czuje jakby sie urodził wczoraj :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
I cierpi na zespół policystycznych jajników (PCOS) od moich 19 lat życia. Odkąd wyszłam za mąż i nie udało się zajść w ciążę, więc byłem kompletnie jałowe z powodu tej choroby genetycznej. I został przepisany kilka Clomid Meds, ale nie było widać żadnej poprawy. Chciałbym po prostu przejść z jednego do następnego wybuchu. Wreszcie, na zalecenie mój najlepszy przyjaciel, postanowiłem spróbować ratunkowego ziołowy, które wykonane są w postaci płynnej z naturalnych ziół i korzeni z dr Molemen.Within kilku tygodniach, widziałem poprawę objawów.
Moje miesiączki został utrzymany do normy, kiedyś ten lek przez dwa tygodnie i po kilka miesięcy później zacząłem mieć pewne wczesne objawy ciąży, jej już ponad rok i kilka miesięcy odkąd użył tego leku i mam powodzeniem podane urodzenia dziecka, po bezdzietnym było przez wiele lat z powodu tego zespołu PCOS. Polecam tego leku do innych moich przyjaciół, którzy tam cierpią z PCOS dać taki lek spróbować.
Kontakt: drmolemenspiritualtemple@gmail.com) lub (dr.molemenspiritualtemple@yahoo.com) lub zadzwonić do niego +2347036013351.
 

Załączniki

  • Dr_Molemen_Herbal_Medicine_Home.jpg
    Dr_Molemen_Herbal_Medicine_Home.jpg
    414,5 KB · Wyświetleń: 144
Hej hej czy jest ktos tu jeszcze starajacy sie i piszacy aktywnie??? 5 lat temu to byl bardzo ruchliwy watek a teraz cisza widze...... ktos cos? :D

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry