reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Upsi!

Ale puchy!!! :szok:

Indi - dobrze że wsio olrajcik jest. Zaraz półmetek, czy Ty wiesz??? A pamiętam jakby to było wczoraj że ogłaszasz o fasolince :tak:
No cóż, mi po clo nic się nie przytrafiło. Ale zaczęłam ładnie tracić na wadze. Jeszcze 3 kilo, i gin zacznie mnie prowadzić. Może nie tylko clo wejdzie w grę.... Powiem mu że sama sobie wzięłam clo przez trzy cykle (wzięłam 2... wiem) ale powiem że 3, to może od razu zaproponuje inne rozwiązanie :confused:
Fajnie, bo chudnę po mału i skóra jest w fajnym stanie, nic się nie marszczy ani nie zwisa he he. Wszystkie spodnie są za duże, Mam taki fajny płaszcz na jesień, w który się ledwo mieściłam i ledwo w nim oddychałam. Teraz skubany jest luźny, i szkoda mi go trochę. ALe kilogramów wcale mi nie szkoda. Tak więc jedno się nie udaje, ale zrzucam wagę i to mnie bardzo podtrzymuje na duchu.
 
reklama
Mar-chew - a jak Ty sobie radzisz z miesięcznym niemowlaczkiem? Trochę ciężko co? :-) aż dziwne że znajdujesz chwilę na wejście na BB
 
mousefish ' w ogóle nie jest ciężko :) Gabriel to złote dziecko i jest mi łatwiej z dwójką niż jak miałam tylko Hanie ;) a Hania jest takim dzieckiem, które potrafi zagospodarować sobie swój czas :) trochę mi się nawet nudzi ;p
 
No to szczęściara z Ciebie Mar-chew.
Teraz gdyby nam się w końcu udało, to też by było o niebo łatwiej niż z Natką jak była malutka. Teraz to pannica, więc jeszcze by mogła mi pomagać. Ubiera się sama i czasami sama sobie robi śniadanie. Proste bo proste, ale potrafi :-)

Indi - gratulacje! Macie już ustalone imię dla maluszka?
 
reklama
Mousefish gratuluje zgubionych kg

Indi gratuleje synka :)

A ja wrocilam z urlopu z PL, zastalam list z kliniki z terminem spotkania na 6 sierpnia,ale zadzwonilam i udalo sie to dokrecic przprosily mnie za to ze nie zauwazyly notatki ze jestem na urlopie,maja wyslac inny list.Dodadtkowo dostalam papiery do wypelnienia do IVF.

Aniolkowa.Mamo martwie sie o ciebie zagladalam w lipcu ale nic nie napisalas.Pisz co tam u ciebie,mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje.
 
Do góry