reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Mousefish no tak ty masz juz jedno swoje szczescie

mama290 wpominali przy 4iui ze ja sie nie uda to mam dzwonic trafie na liste przyspieszona oczekujacych na ivf, ze bedzie spotkanie i tak dalej no i od poczatku wiem ze 1 bezplatne mi sie nalezy.
Po tym poronieniu juz nie jestem taka pewna co beda chcieli zrobic, bo jak bylam ostatni raz to mowila mi siostra ze musza obmyslic plan dla mnie co dalej i dlatego panikuje
 
reklama
a co znowu taka cisza?

Gdzie się wszystkie opalają w tę piękną okropniastą znienawidzoną przeze mnie pogodę??? Nienawidzę upałów! Wczoraj napełniliśmy basen dla Niuńki i zmieściliśmy się ja, mój M i niuńka :-D jeszcze mogłam popływać. Unosić się na plecach he he. Miałam ubaw z M, bo wypił kilka bro he he i wypadł z basenu razem z wodospadem wody, a sąsiedzi mieli ubaw, bo ogródki nasze idą w dół w ich stronę. Zaczęli się chichrać bo jak to nazwali - mieli przez chwilę wodną zjeżdżalnie hi hi. Szkoda że tego nie nagrałam. Co chwila budziłam się nocą i się śmiałam jak głupia :-D:-D:-D


Teraz mam takie bóle jajników że ho ho,i owu jak ta lala! Testy owu nigdy nie były aż tak pozytywne. testowa kreska jest czarna. Dobrze że się dziś z rana działo....oj działo :cool2::cool2::cool2::-p
 
Kara wydaje mi sie ze beda chceili zaczac z ivf szkoda ze macie tylko jedna probe bezplatna pewnie wam wyjasnia co I jak I zaczna procedure ale moze wam sie uda cos pomiedzy ? czy czekacie na spotkanie czy masz zakaz ja mam czekac 6 miesiecy I w drodze wyjatku jezeli bede chciala moge podjac jedna probe ivf za darmo lekarz mi wyjasnil ze mam gen blizniat a ze byly takie a inne komplikacje to sie kwalifikuje ale czy podejme decyzje to nie wiem jescze musze pomyslec wogole ja to jestem dla nich zagadka I tak chca zobaczyc efekty jak bedzie czy np komorka sie [odzieli czy nie bo jezeli by sie podzielila to by mogli jakby zaczcac pracowac nad tym ze moga dowiesc jakis tam teori o ciazach jednojajowych I juz zaluje ze sie zgodzilam
 
Mama - a w jakim Wy miescie zyjecie, ze pomimo juz tylu dzieciaczkow posiadanych chca Wam dac ivf?? daj info to sama sobie powalcze. czekam na info jak na wygrana w totka :)
 
Mousefish jak juz pisalam ja jestem zupelnie innym przypadkiem to nie jest tak ze kazdy idzie I z mostu dostaje ivf za darmo a nie dowiadywalas sie bo czasem kliniki redukuj cene w zamian za komroki jajowe ja nie mam ochoty na if bo wiem jak moj organizm zareaguje
 
Mousefish to nie byla probka, tylko caly pecherzyk ciazowy.Zabrali go odemnie i tyle nik nic nie wspomina. A ja lubie ciepelko takie posrednie bo stac w miejscu i pocic sie chyba nikt nie lubi.

Mama290 to juz sie zgodzilas? ale apropo czego ivf czy podgladania twoich zarodkow?
Kochana tak mi przykro, nie potrafie zapomniec o tym co cie spotkalo.

A do mnie w piatek zadzwonila pani z kliniki i zapytala sie czy nie wyswiadcze jej przyslugi zamieniajac spotkanie z moim prowadzacym lekarzem z sierpnia na ten wtorek.Oczywiscie ze sie zamienilam i gola w gardle odrazu sie pojawila zawsze tak mam jak sie stresuje.
A wiec dowiem sie szybciej co i jak z tych nerwow nie pamietam dokladnie ale chyba wpomniala ze to 45minutowe spotkanie apropo IVF.
Po tym telefonie wybuchlam placzem bo powrocilo do mnie to jak przygotowywalam sie do iui te ciagle usg nie wiadoma czy zaregauje w tym miesiacu na leki czy nie czy sie uda czy nie,a IVF ma to do siebie ze ludzie tak czy siak pokladaja duze nadzieje i juz wyobrazilam sobie ten stres najpierw leki czy komorki rosna czy nie pozniej ich pobieranie,zapladnianie czy sie uda czy nie a jak tak czy jaklies przezyja te cholerne 5 dni, transfer i dlugie prawie 2 tygodnie czekania na wynik.
Wiem ze panikuje i sama sie w to wpedzam,ale to chyba nie uniknione kazda z nas to przerzywa na swoj wlasny sposob.
 
reklama
Hej dziewczyy jestem tu nowa, i postaram sie w skrocie, ale dokladnie opowiedziec moja historie.
z mezem staramy sie o dzidziusia ok. 3 lat. juz sama nie wiedzialam, co mam robic- zaden lekarz nie chcial doradzic, ani robic zadnych badan ( zmusic go raczej nie moge)
wkoncu udalo nam sie adoptowac coreczke, teraz ma 16 miesiecy.
Ale znowu pojawila sie chec posiadania drugiego dziecka, raczej odnosnie adopcji maluszka nie bedziemy mieli tyle szczescia co przy naszej Julce, wiec poszlam do ginekologa poniewaz spoznial mi sie okres dwa miesiace - nigdy tak nie mialam, juz myslalam, ze udalo sie zaciazyc, ale no niestety. Po moich blaganiach skierowal mnie na badanie prolaktyny i hormonu tarczycy, wszystko w normie.
Wydaje mi sie, ze nie mam w ogole owulacji, nie zaobserwowalam nigdy zadnych zmian w sluzie, robilam testy owulacyjne i tez ciale negatywne.
Mozecie mi cos poradzic? jakie badania? moze stosujecie cos co jest bez recepty, moze jakies domowe sposoby, juz wlosy z glowy wyrywam ..;/ pomozcie:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry