reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

kontra plamienie nie jest 1dniem @, dopiero krwawienie i to takie przy którym musisz użyć podpaski (nie wkładki) dlatego wykres zalicza plamienia jeszcze do starego cyklu. W ogóle w mojej klinice dowiedziałam sie, ze jak sie dostanie @ po godz 12 w południe to juz sie liczy pierwszy dzien cyklu na następny dzien. Dla mnie to niepojęte:szok:

roxi ja z moim tez sie jeszcze nie widziałam,jak wstałam to on juz pojechał do pracy, teraz ja wychodzę do pracy i pewnie dopiero ok 10 wieczór bedzie konfrontacja.
 
reklama
kontra no widzisz musisz bardziej się przyłożyć do tych obserwacji i trzymać się stałych godzin, bo inaczej tylko w głowie sobie namieszasz:tak: Początki zawsze sa ciężkie i człowiek robi wiele błędów bo wszystkiego nie wie i tylko stres niepotrzebny;-) Ale już na przyszłość będziesz wszystko wiedziała:tak:
aniolkowa to masz dobrze, że konfrontacja dopiero wieczorem:-p U nas spokojnie, coś tam gadamy ze sobą, ale atmosfera gęsta:-p
Agitatka ja Ci mówie to cisza przed burzą ;-)
 
aniołkowa - tak byłam u polskiego gina w Luton... nie za bardzo zarejestrowałam co on do mnie powiedział :p mam nadzieję, że za dwa tygodnie będę wiedziała coś więcej... pierwszą ciąże poroniłam w 7 tc. drugą donosiłam - ale też krwawiłam w 7 tc. staramy się od drugie dziecko od stycznia... za mną kilka ciąż biochemicznych...
 
hejka
Roxi

jestem ale niestety nie mam czasu na nic,praca i jeszcze raz praca,poza tym mam kolezanke ok kilku dni w domu ktora rozstala sie z mezem i wiekszosc mojego wolnego czasu spedzam z nia na pogaduchach,wiec przepraszam ze nie odpowiadam kazdej z Was,pozdrawiam i oczywiscie wrocé do Was jak u mojej kumpeli pojawi sie usmiech na twarzy.
u mnie we wtorek badanie czystosci pochwy potem pewnie jakies globulki,staranka:-):-):-),a potem czekanie na II krechy;-)
 
basik a no to Twoja nieobecność jest usprawiedliwiona, pocieszaj tam koleżankę, na pewno potrzebuje teraz wsparcia:tak: Trzymam kciuki za wizytę we wtorek no i za staranka oczywiscie;-)
 
reklama
Do góry