reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

oczywiscie, ze macie racje!:tak: bede forum tak czesto sprawdzac jak reszte;-)
zreszta teraz moge sobie na to pozwolic jupiii!:-D w pracy moglam tylko na fejsa wejsc


dziewczyny, nie moge uwierzyc jaka Mloda robi sie silna:szok: normalnie 2 tyg temu czulam pukniecie ale teraz to prawdziwe lubudu sie robi:-D

musze wykorzystac to ze dzieci poza domem i jade pozalatwiac sprawy na miescie:tak:
 
reklama
o tak trzeba to zaglądać, bo tak jak kiedyś my tak teraz ktoś inny może szukać pomocy, czy dobrej rady...

Ciekawe co u edith???

Dziś u mnie już chłodniej, takie normalne lato. Jesteśmy po śniadanku, za chwilę mała kawka i ciasteczko :-) A ok.13 idę do gina na kontrole, ciekawe w ogóle czy mnie przyjmie, bo nie wzięłam karteczki od niej, a zapisać się nie szło na ten termin, bo już wszystko zajęte...Tak to jest dostać się do dobrego lekarza bez problemu...Ale jak mówiła przyjść, to pójdę, daleko nie mam ;-)
 
tygryseczek jak ty sie w ogóle czujesz? Co u ciebie?

tiluchna ty miałaś odpoczywać a nie latać. A jak w ogóle ludzie w pracy zareagowali na twoje zwolnienie?

agitatka kciuki za wizytę, napewno u Kubusia wszystko dobrze

ja często myśle co tam u edith, tak długo sie nie odzywa...mam nadzieje, że z tatą dobrze
 
ja też tu zaglądam :-) i jak mam coś mądrego do napisania to piszę :-)

ja też mam nadzieje że edith wszystko dobrze, i że kiedyś do nas napisze :-)
 
Tiluchna ja mam dokładnie to samo jeszcze jakies 2 tygodnie temu tylko czasami i tak leciutko czułam dzidzie, a teraz czuje chyba jej każdy ruch, bo zdarza się to zdecydowanie częściej no i nie da sie tego przeoczyć:-D nasze dzieciaczki rosną w siłę:tak:
Edith odezwij sie jakos kobitko, bo martwimy sie o Ciebie......
 
Aniolkowa - totalny szok;-) co bylo bardzo fajne:-D
przyszlam, dalam zwolnienie, przynioslam paczki do biura i muffinki na fabryke, powiedzialam sija, zabralam rzeczy z biurka i tyle mnie widzieli:-D ahhh fantastyczne uczucie:-p:zawstydzona/y::-p
 
Tiluchna wiem że się powtarzam ale ZAZDROSZCZĘ!!!!! Domyslam się że uczucie boskie:-D Ja jutro jestem ostatni dzień przed urlopem i jestem przeszczęśliwa że ponad dwa tygodnie nie będę musiała tam chodzić, a co dopiero jak będę odchodzić na maternity:-)
 
aniolkowa tak, w sobote lece do Polandu!!! :-) Jestem przeszczęśliwa, w końcu odpocznę, odwiedzę rodzinke i znajomych, tak bardzo się stęskniłam za moim miastem i ludzmi.... Jeszcze tylko jutro, a w sobotę odlot!!!!:-p
 
reklama
Roxi to juz? Dopiero pamietam jak kupowalas bilet! Napewno jesteś podwójnie podekscytowana, bo wszyscy zobaczą cie z brzuszkiem:-) rodzice bedą skakać nad tobą i cie rozpieszczać :tak: Doktorek bedzie szczęśliwy, ze wam sie udało. Fajnie masz! Niech ci miło i wolno mija pobyt w Pl. Odzywaj sie do nas jak znajdziesz chwilke pomiędzy odwiedzinami znajomych
 
Do góry