reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Hej dziewczyny czy mogłabym Was prosić o interpretacje bo kompletnie nie wiem co to znaczy [emoji53] dzisiaj odebrałam wyniki,robiłam tsh i progesteron 24 dc i progesteron wyszedł mi 85 nmol a tsh 3,2 czy jest możliwa ciąża ? Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc [emoji5]
 
reklama
Dodam ze jest to 7 dzien po owulacji, wiec chyba jeszcze za wcześnie na bhcg... No chyba ze cos zle obliczyłam [emoji53]
 
Jak ja nie cierpię rzygać :baffled: i dlatego nie piję alkoholu :D Ale dla dzidziusia mogę polubić nawet rzyganie ha ha ;)

To dokłądnie tak samo jak ja!:)
Z alkoholu tylko kieliszek wina wypije (albo dwa):)

Hehe, no i fajnie :D a który masz dc lub dpo, termin @?

Byłam w aptece wczoraj kupić jakies witaminki na pływaków męża, takie wiecie zeby był cynk, selen.. Mowię pani ze chce suplementy wspomagające płodność dla mężczyzny, a babka mi mówi ze ma tylko Braveran i jakies jeszcze wymieniła specyfiki na to aby "konar płonął" :D grzecznie podziękowałam i wyszłam nie oglądając sie na długa kolejkę za mną :D

W innej aptece kupiłam FertilMan. Mam nadzieje ze teraz chłopaki bedą atakować moje jajca niestrudzenie ;)

Dziś 8 dpo:)

Aurora - nie mam pojęcie;/

Pyzia - masz bardzo sympatyczną buzie:))
 
Na wypadanie włosów dziewczyny super jest seboradin zakola jakie zrobiły mi sie po porodzie zaczęły odrastać po tygodniu - Bogu dzieki !

Bertha hahah :) hahaha :)

Swoją droga Nessi do kogoś sie odzywa ? Kochana jak tam?
 
Hej Encia ... czekam na wyniki bety i z tym do gina dzisiaj ...
Beta ze środy 17724,48
Z dzisiaj K mi przez tel. podał ponad 22 tysiące ..
Nie wiem czy to jest prawidłowy przyrost i czy jest nadzieja
 
To straszne, zastanawiam się co Ci ludzie mają w głowach. Ja nawet tego nie oglądam z obawy że straciłabym do siebie szacunek, wczoraj to był jakiś dziwny zbieg okoliczności, którego żałuję.
Szczerze mówiąc sama się zastanawiałam ostatnio co oni mają w głowach, w zyciu bym tam nie poszla wywlekać małżeńskie brudy na forum publicznym.
 
Hej Encia ... czekam na wyniki bety i z tym do gina dzisiaj ...
Beta ze środy 17724,48
Z dzisiaj K mi przez tel. podał ponad 22 tysiące ..
Nie wiem czy to jest prawidłowy przyrost i czy jest nadzieja
Nessi wydaje mi sie ze beta ok, bo ona przy takich wartosciach podwaja sie co 3-4 dni. Wiec na moje oko bedzie ok.
Na ktora idziesz do gina?
 
reklama
na 17:30 ... Strawbelka ... czy jeśli jest widoczny pęcherzyk żółtkowy a beta przyrasta prawidłowo to może wystąpić puste jajo płodowe ? Bo jeśli nadal nie będzie zarodka a ja jutro zacznę 8 tydzień to gleba dosłownie
 
Do góry