reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Miss Madzia kupilam juz ten Jantar do wlosow. No zobaczymy czy na mnie podziala.

Ooo potwierdzam, Jantar super sprawa :D do tego duet z Lefrosch Vlostic... no i oleje - u mnie Sesa, arganowy, z pestek śliwki. Ostatnio kupiłam też słynny Kerastase. Bomba.
Choć po ostatnich stresach włosy mi lecą garściami, nie umiem sobie poradzić, już zaczęłam Loxon wcierać, bo przecież masakra... :(

Dziewczynki :) jutro z rana uderzam na bete :) będzie 25dc - zazwyczaj już coś wykazywało :) :tak:

Kciuki! :)
 
Az tak swietnie to dziala??? To super:)

No!!! Na mnie tak działa:))


No to teraz to mam powiększone i twardawe piersi po bokach:D
I szyjkę wysoko i zamkniętą:D
Czyli objawy z dupy, bo o niczym nie świadczą:p

O kurczę, to moze i ja sie zdecyduje!
Teraz mam pantenol do wcierania, chyba działa, ale następny moze byc Jantar:)

Dawaj Berta! Walnij wszystko na raz na głowę i patrz jak rosną:D Ja tak robie:p

Dziewczynki :) jutro z rana uderzam na bete :) będzie 25dc - zazwyczaj już coś wykazywało :) :tak:

Powodzenia:))

Ooo potwierdzam, Jantar super sprawa :D do tego duet z Lefrosch Vlostic... no i oleje - u mnie Sesa, arganowy, z pestek śliwki. Ostatnio kupiłam też słynny Kerastase. Bomba.
Choć po ostatnich stresach włosy mi lecą garściami, nie umiem sobie poradzić, już zaczęłam Loxon wcierać, bo przecież masakra... :(



Kciuki! :)

Ja na skóre głowy Jantar a na długość i końce olej łopianowy:)) No i szampony ziołowe bez sls:))
Głowa do góry! Dla każdej z nas wyjdzie słońce!:*

Pyzia ja bym Ci oddała mojego synka szybkiej niż własnej matce:)) Dobrze Ci z oczu patrzy:*
 
No!!! Na mnie tak działa:))



No to teraz to mam powiększone i twardawe piersi po bokach:D
I szyjkę wysoko i zamkniętą:D
Czyli objawy z dupy, bo o niczym nie świadczą:p



Dawaj Berta! Walnij wszystko na raz na głowę i patrz jak rosną:D Ja tak robie:p



Powodzenia:))



Ja na skóre głowy Jantar a na długość i końce olej łopianowy:)) No i szampony ziołowe bez sls:))
Głowa do góry! Dla każdej z nas wyjdzie słońce!:*

Pyzia ja bym Ci oddała mojego synka szybkiej niż własnej matce:)) Dobrze Ci z oczu patrzy:*
Dziękuję :* Mam takie małe,świńskie oczka a Ty wypatrzyłaś że mi z nich dobrze patrzy? :D
 
Anik a mialas narkoze? Mi po narkozie strasznie wypadaja, mialam juz 5, a jeszcze 2 przede mna jak nie wiecej:(
Mi po narkozie też strasznie wypadały włosy i paznokcie miałam jak papierowe. Długo wyprowadzałam i jedno i drugie na prostą. Włosy często tez ze stresu nam wypadają niestety..
 
reklama
Do góry