reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Hej dziewczyny :) setny raz już piszę tego posta i za każdym razem synek coś ode mnie chce i mi post ucieka ;p
Byłam rano na pobraniu krwi na betę - wyniki będą ok 21 ... nie wiem jak ja przeżyje do tego czasu ;)
Chociaż powiem Wam, że trochę ochlodzil się mój zapał, bo rano sikaniec nie wykazał nic :( ehh... byle do wieczora :) chociaż mimo wyniku i tak muszę powtórzyć betę w poniedziałek, bo lekarz kazał ;)
Kate jak robisz bete prywatnie to zaloz sobie w Diagnostyce karte i na Mickiewicza w szpitalu robia badania calodobowo i wyniki przez internet sprawdzasz, czesto po 3 godzinach juz sa;)
 
reklama
na 17:30 ... Strawbelka ... czy jeśli jest widoczny pęcherzyk żółtkowy a beta przyrasta prawidłowo to może wystąpić puste jajo płodowe ? Bo jeśli nadal nie będzie zarodka a ja jutro zacznę 8 tydzień to gleba dosłownie
Nessi na tych pecherzykach to ja sie nie znam, wiec nie chce glupot pisac.
Wszystkie trzymamy kciuki!!! Musi byc dobrze!!!
Pamietaj ze nadzieja jest zawsze:)
 
Ooo nie wiedziałam, zobaczymy, może założę :)
ja robie na kwadratach w SLA ;)
W Diagnostyce jak robisz rano to jest taniej, jak po poludniu to jest pare zl. drozej. Karte masz za darmo tylko musisz poprosic o nia i z ta karta masz zawsze chyba 5% rabatu, tylko musisz ja zawsze im pokazywac zeby rabat naliczyly
 
A gdzie tą kartę mogę założyć? Na Mickiewicza?
Ja na Mickiewicza zakladalam, ale pewnie wszedzie mozna. Tylko z ta karta tak, ze jak zalozysz na Mickiewicza to potem robisz badania na Mickiewicza zebys miala podglad w internecie, bo jak tam sie logujesz potem to musisz kliknac, ze diagnostyka na Mickiewicza. Ale nie wiem jak to jest dokladnie, musialabys popytac.
Ja w kazdym razie zawsze robie na Mickiewicza bo wygodnie bo tam cala dobe pobieraja krew.
 
Kate2288 ja nawet jak robilam kariotypy, to robilam w Gyncentrum, a oni chyba wysylali je do diagnostyki i tam byly robione, tylko w Krakowie i co dziwne na internecie mialam wyniki tych kariotypow. Chyba wszystkie badania jakie wysylaja placowki i sa robione w Diagnostyce wskakuja Ci na Twoje konto internetowe z tej karty. U mnie przynajmniej tak jest.
 
reklama
Do góry