reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Haha dużo stresu w ciazy :) hime ja w 2014 zaszłam w ciaze od początku w 2 mcu znaleźliśmy mieszkanie do kupna, kupno, remont , ślub i wesele i za chwile poród :)
 
reklama
Haha dużo stresu w ciazy :) hime ja w 2014 zaszłam w ciaze od początku w 2 mcu znaleźliśmy mieszkanie do kupna, kupno, remont , ślub i wesele i za chwile poród :)
Jeśli mogę zaplanować to po co mam się narażać? Data ślubu wypada na zaawansowaną ciążę jeśli teraz czy za miesiąc zaszłabym w ciążę.
 
A życie pisze różne scenariusze, co bym zrobiła gdyby okazało się, że przez ten okres gdzie będzie wesele bym musiała leżeć albo co gorsza być w szpitalu... Przekładać ślub? Odwoływać? Bez sensu. Lepiej teraz odłożyć starania. ;)
 
Hime to tylko wasza decyzja. Zróbcie jak dla was najlepiej. Może akurat Bóg ma plan że w najbliższym czasie da wam dziecko. Tego nie da się zaplanować ;-)
 
Hime to tylko wasza decyzja. Zróbcie jak dla was najlepiej. Może akurat Bóg ma plan że w najbliższym czasie da wam dziecko. Tego nie da się zaplanować ;-)
Moim zdaniem los płata różne figle a żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności, więc do czerwca możemy mieć niespodziankę. ;) Zaplanować starania owszem możemy, jednak masz rację, poczęcia nie da się zaplanować dokładnie. :D
 
Lux ja też dowiedziałam się że moje dziecko nie zyje 2-3 marca a zabieg miałam dopiero 13 marca ;(

Przykro ;( ;(

Him a jaki ślub planujesz ? Malutki cywilny czy duży z pompą ?
 
reklama
no właśnie w tym miesiącu tak na prawdę to ciężko ustalić, bo ostatnia @ przyszła 5 dni szybciej niż miała i cykl trwał 27 dni, a nie jak zawsze 32. Aplikacja mi wyliczyła owu 17 stycznia
 
Do góry