reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

ile kosztuje to cudo?

Około 40 zł a teraz to nie wiem, bo dawno nie kupowałam.

Się zdziwi jeszcze :-)

Cicho :p mam nadzieję, ze nie i wszystkim pomoże :) Sama mam brzuch w rozstępach po ciąży to wiem co to znaczy chcieć się tego pozbyć :( Choc teraz to i tak jest dużo lepiej.

Zazdroszcze duzych piersi :)

Dużych, ale nie bardzo. Ja mam dość duże i mnie trafia, jak na nie patrzę :(

a ten noscar, to dziala tylko na te swieze rozstepy, czy na te stare biale tez?.. bo chyba na te stare nic juz nie pomoze, bo to fizycznie uszkodzona tkanka, blizna...

No ze starymi może być problem...
 
reklama
Zupełnie nie potrzebnie, jak się odważę to wrzucę swoją fotkę to wszystkim wybiję kompleksy z głowy :)
Śmieję się, bardziej to ja nie lubię swojej twarzy ale to mniejsza. :D
A co do piersi to kiedyś chciałam mieć mega duże, ale moje (miseczka C) wystarczą, i tak jest nie wygodnie. A później na starość i tak obwisną i tak, więc lepiej mieć małe, ale nie za małe. :D
 
a jak masz owu to ją czujesz, widzisz plodny sluz? czy kompletnie nic?

Czułam kłucie jajnika i ogólnie ból podbrzusza, a teraz nic nie było...

Czesc Avis! nie trac nadziei! ktory dpo dzisiaj? ja tez robilam dzisiaj testa i negatyw. ale u mnie 9dpo, wiec jeszcze pare dni przede mna testowania.

Jeśli była owu, to dziś byłby 17 dpo, także test na pewno by już wykazał.

a bete robilas? albo temperature mierzysz?

Nie robiłam bety, bo mam 15 km do miasta i nie chce mi się jechać specjalnie, a temperaturę kiedyś mierzyłam, ale po niej nic nie mogłam zaobserwować.

a ktorego mialas ostatni monitoring i jaki byl duzy ten pecherzyk? zaraz policzymy kiedy potencjalnie powinien byl pęknąć :)

Ostatni monitoring miałam 17 grudnia i pęcherzyk miał 12 mm, to tak jak mówię owu jeśli była to najprawdopodobniej 21 grudnia :)
 
Bertha - moze cos wyjdzie jutro.Napewno mi powiedza juz wczesniej jaka szansa jest i czy nawet jakbym w ciaze zaszla to czy by cos bylo oni pytaja o ostatnia miesiaczke itd.. ?
 
reklama
Do góry