reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Cześć Dziewczyny :)
Co tam u was słychać ? Udało sie następnej Kobietce zajść w ciąży? U mnie już leci 13 tydzien :) wszystkie bóle, zawroty znikly, powoli muszę zmieniać swoją szafe ubrań bo brzuszek zaczyna sie zaokraglac :) ... Ostatnio w nocy polozylam sie spać jak nigdy na brzuchu gdzie staram sie omijać tej "pozycji" odkąd zaszlam w ciążę to była moja pierwszą taka sytuacja i mam wielka nadzieje ze ostatnia i tak głęboko sie zastanawiam czy nic złego sie nie stało? Jestem w końcu 13 tygodniu ciazy brzuszek już sie delikatnie zaokragla ale czytałam gdzieś ze macica jeszcze nie jest na tyle duza żeby zrobić krzywdę dziecku? A wy dziewczyny co o tym sadzicie? Spala ktoras z was w ciazy na brzuchu? :)
 
reklama
Pati mi nie tyle chodzi o fakt ciazy tylko o to, ze ten czas wolno leci, a wolalabym juz wiedziec czy sie udalo czy nie. Czekanie najgorsze.

Olha ja w pierwszej ciazy jak jeszcze nie wiedzialam polozylam sie na brzuchu i poczulam taka kulke w srodku i od tamtej pory nie lezalam na brzuchu, ale nic nie powinno sie stac :)
 
Czarna ćwiczę 6 razy tygodniu. W niedzielę przerwa. Diety jako takiej nie mam tylko nie jem słodyczy i nie pije gazowanego

Anka haha oby ;-) może twoje słowa będą prorocze. Jak tak to wysyłam Ci dobra czekoladę ;-)
Pati ty tam trzymaj mocno to tobie też się dostanie ;-) bo widzę że wierzysz w moją ciążę bardzo ;-)


Claudia ty moja znawczyni szyjek ;-) jak to jest moje wydaje się wysoko ale nie jest do końca zamknięta chyba bo nie bardzo wiem jak wygląda zamknięta. Jest szansa? Haha właśnie piszę i przeczytałam że pytasz ;-)

Kate jak się nie znam

Olha już? Ale ten czas zapieprz. Mi gin mówil że spać można jeśli ktoś lubi aż do 3 trymestru
 
Ankaka ja dopiero zaczęłam pierwszy cykl starań, @ dopiero poszła a już czuję to zniecierpliwienie :p do tej pory jakoś ten czas szybko leciał a teraz to podejrzewam, ze zacznie mi się ciągnąć na potęgę... nie pozostaje nic, tylko się starać i czekać ;)
 
Ruda cały czas trzymam, dobrze by było, żeby i mi się dostało ;) pewnie, ze wierzę ;) we wszystkie wierzę, każdej z nas prędzej czy później się uda ;) ja swoje odczekałam, życie mi się waliło tyle razy, ze już powoli traciłam nadzieję, ze kiedyś będę miała szansę się postarać o swój cud... Ale wreszcie zaczęło się układać, nareszcie spotkałam odpowiedniego faceta, z którym chcę mieć dzieci i który dba o mnie jak o swój najcenniejszy skarb ;) a już myślałam, że nigdy mi się to nie przytrafi...
 
reklama
Czarna ćwiczę 6 razy tygodniu. W niedzielę przerwa. Diety jako takiej nie mam tylko nie jem słodyczy i nie pije gazowanego

Anka haha oby ;-) może twoje słowa będą prorocze. Jak tak to wysyłam Ci dobra czekoladę ;-)
Pati ty tam trzymaj mocno to tobie też się dostanie ;-) bo widzę że wierzysz w moją ciążę bardzo ;-)


Claudia ty moja znawczyni szyjek ;-) jak to jest moje wydaje się wysoko ale nie jest do końca zamknięta chyba bo nie bardzo wiem jak wygląda zamknięta. Jest szansa? Haha właśnie piszę i przeczytałam że pytasz ;-)

Kate jak się nie znam

Olha już? Ale ten czas zapieprz. Mi gin mówil że spać można jeśli ktoś lubi aż do 3 trymestru

Nie musi byc strasznie wysoko od razu nawet jak pozniej w ciazy yo raz jedt nizej raz wyzej. A co to zamkniecia to powinna byc nie jak usta tylko jak np zaokraglony koniec kija od szczotki. Nie wiem jak to wytlumaxztc no i nie ma wglebienia tej dziurki. Ale podobniez jak sie juz rodzilo naturalnie to ta szyjka sie nie zamknie do konca :)
Trzymam kciuki :)
 
Do góry