reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Haha do najbliższej czynnej apteki mam 10 km ;-) fajny spacer by był ;-). Czekam aż m wróci od teściowej i mi kupi

Ja @ mam regularnie ale te ćwiczenia mogły mi namieszać. Niechce się nakrecac ale chcę już wiedzieć. Będą dwie kreski będę szczęśliwa ;-) będzie jedna to znak że muszę jeszcze poćwiczyć i schudnąć za nim zajde
 
To daj znać, jak już będziesz coś wiedzieć, bo pewnie wszystkie są ciekawe, nie tylko ja :D też bym już tak chciała, tak szczerze ;) Ale lepiej jak się najpierw wszystko uspokoi, finanse będą w miarę w porządku i wtedy bierzemy się do działania ;)
 
Haha Gosia oby twoja słowa były prorocze ;-) chociaż mam coraz mniej nadzieji. Znów brzuch mnie boli. Czekam.na niego jak na szpilkach

Pati u nas sytuacja finansowa znacznie by się poprawiła jakbym zaszła
 
Ja na razie mam sporo wydatków, do lutego spłacam ogrzewanie za zeszły rok, sporo wypłaty mi to pochłania, dlatego właśnie decyzja o staraniach od marca, bo wiadomo, jak jest stres to lepiej go przeczekać i zacząć na spokojnie ;) zresztą ja wynajmuję mieszkanie, zarobki moje i mojego M nie są zbyt duże, więc trzeba najpierw dobrze przemyśleć jak to wszystko poukładać ;) zresztą pierwszy krok i mnie, który na pewno poprawi sytuację finansową to rzucenie palenia (tak, wiem, brzydka Pati :p). To moje pierwsze postanowienie noworoczne ;) a że motywacja spora, to mam nadzieję, że mi się uda ;)
 
Zuza ( piękne imię moja córka kiedyś tak się będzie nazywała) od kiedy wiecie o alergii na mm? Mój mały ma na coś ja się upieram że to po kakao bo teraz wprowadziliśmy a m twierdzi że po mm... Tylko do tej pory było spoko
Ruda u nas alergia została zdignozowana jak Nataniel miał 7 miesięcy tzn. ja już wcześniej podejrzewałam, ale wszyscy mi wmawiali , że przesadzam, bo przybiera. Jak miał 5,5 miesiąca całkowicie odrzucił pierś i przeszedł na mm i była tragedia jak to znosił. Nie miał typowych objawów alergii tj. biegunka czy zmiany skórne tylko zaparcia. Ja się uparłam, że mam zrobić badania i sami prywatnie zrobiliśmy małemu i wyniki były koszmarne jak alergolog je zobaczyła to się za głowę złapała, bo IGE miał prawie 100 przy normie do 15 i 3 klasę alergii na białko mleka krowiego przy 6 stopniowej skali. Niedawno doszły objawy ze strony układu oddechowego. Jesteśmy na restrykcyjnej diecie i mały przyjmuje leki odczulające.
Generalnie doszła nietolerancja na marchewkę , jajko kurze, rybę, królika i parę innych rzeczy. Mamy kategoryczny zakaz podawania: cytrusów, miodu, malin, truskawek, poziomek, kakao, czekolady, orzechów.
Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli coś Cię niepokoi to obserwuj , odstaw na chwilę dziecku produkt i zrób prowokację, podaj w małej ilości znów.
 
reklama
Ja na razie mam sporo wydatków, do lutego spłacam ogrzewanie za zeszły rok, sporo wypłaty mi to pochłania, dlatego właśnie decyzja o staraniach od marca, bo wiadomo, jak jest stres to lepiej go przeczekać i zacząć na spokojnie ;) zresztą ja wynajmuję mieszkanie, zarobki moje i mojego M nie są zbyt duże, więc trzeba najpierw dobrze przemyśleć jak to wszystko poukładać ;) zresztą pierwszy krok i mnie, który na pewno poprawi sytuację finansową to rzucenie palenia (tak, wiem, brzydka Pati :p). To moje pierwsze postanowienie noworoczne ;) a że motywacja spora, to mam nadzieję, że mi się uda ;)

Nie czekaj do nowego roku tylko rzucaj od razu. Jesli chcesz rzucic to im szybciej tym lepiej. Pamietaj ze organizm tez odczuje glod nikotynowy a przy staraniach o dziecko to na pewno nie pomoze
 
Do góry