reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Mychunia miałam to samo jakiś miesiąc temu, nic z tego ni z owego nagle zaczął wcześnie się budzić i nie chciał już spać:)
teraz wstaje o 6 rano z czego jestem bardzo zadowolona, bo jak pójdę spać o 22 to jestem wyspana:)
 
reklama
Mychunia jednocze się w zabkowaniu. U nas to samo. Do tego kaszel i ropieja oczka. Jutro pewnie do lekarza z nim pójde

@ nadal cisza. Brzuch boli i śluz z krwią więc to pewnie kwestia czasu ale tak myślę że może mi się spóźnić przez ćwiczenia

Haha Czarna żyje ;-)

A ja odpoczywam ;-) m zabrał Jasia do teściowej a ja nie pojechałam bo brzuch mnie boli ;-)
 
CzarnaMadzia a wstaje w nocy? Franio się budzi jeszcze na 2-3 flaszki mleka i często się bawi w nocy 1-2 :baffled:

Ruda katar i kaszel to normalne u nas przy zębach :szok:
 
To i my dołańczamy do ząbkujących (my jesteśmy na początku bo mimo, że synek ma już prawie 11 miesięcy to ma tylko 5 ząbków - 4 jedynki i jedną dwójkę, więc najgorsze przed nami, a ja już wymiękam) albo znów alergia daje się we znaki co staram się wypierać z myśli... Od kilku dni synek chodzi spać o 19, a wstaje o 21. Później znów idzie spać i budzi się koło 24 i do 5 rano jest masakra, co się chcę położyć jest wrzask i nie ważne czy jest na rękach czy nie, już chodzę na rzęsach.
W nocy wypija około 3 butli po 300 ml, tyle, że koziego mleka nie mm, bo z racji silnej alergii pokarmowej jesteśmy na tym mleku od sierpnia.
Jak nic się nie zmieni do tygodnia to udajemy się do naszego lekarza, bo ile można.
 
reklama
Zuza ( piękne imię moja córka kiedyś tak się będzie nazywała) od kiedy wiecie o alergii na mm? Mój mały ma na coś ja się upieram że to po kakao bo teraz wprowadziliśmy a m twierdzi że po mm... Tylko do tej pory było spoko
 
Do góry