reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Apostrofa a wynikałas kiedyś od czego to? Ja w poprzednim cyklu też tak miałam.

Chęci mam ale gorzej z motywacja. Ale jak was czytam to daje mi to kopa ;-) dzisiaj mam takie zakwasy że ledwo chodzę ;-)
To po co kupować takie drogie? Idź np do kika i kupisz do 100 a nawet za 40 zł jak będzie promocja

Czarna chodakowskiej jeszcze nie biorę pod uwagę nie na moją kondycję ;-) narazie wyzwanie mel b
Super ze założylas fp ;-)




Lyara haha ;-) tylko nie zacznij nam rodzic czekając na te wyniki. Oby te twoje obiawy były właściwymi

Mika ja miałam ;-) odrzucilo mnie od fajek
 
reklama
CzarnaMadzia - dzięki za otuchę :*
Wszyscy tu tacy mili aż człowiek zaczyna bardziej w siebie wierzyć :tak: ja się już sama do siebie śmieje że do 3 razy sztuka :)
Lyara - umieram z ciekawości co Ci tam wyjdzie, niezłe napięcie budujesz :-D
 
Lyara - najlepiej to poczekaj ze mną jeszcze 6 dni i razem zatestujemy :D

Ruda - mnie od fajek nie odrzuci :no: bo nigdy nie miałam papierosa w ustach :-D ja dopiero między 6 a 7 tygodniem zaczełam bardzo reagoać na zapachy, wymiotowałam codziennie, ale już wiedziałam że jestem w podwójnym składzie :D
 
Apostrofa, Ruda

Dziewczyny, zbadajcie sobie progesteron po owulacji ok? I prolaktyne. Ja nigdy nie mialam zadnych problemow, a okazalo sie ze prolaktyna za wysoka a progesteron za niski(i progesteron najczesciej objawia sie plamieniami przed @)
 
Lyara skoro masz tą pewność ;-) ja trzymam kciuki zrób test za tydzień to powinno już coś być

Migduch mi się zdążyło to pierwszy raz i nie tyle co plamienia co śluz z krwią
 
ruda prolaktyna i progesteron to wredoty, mi sie takie plamienie zdarzylo 2 razy i jak zrobilam badania to wyszlo ze musze brac leki takze lepiej dla swietego spokoju sprawdzic, tak mysle:)
 
reklama
Do góry