reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

No ja się właśnie przez te piersi, ból brzucha, plamienia no i te endometrium na USG nakręcam... No i ogólne samopoczucie. Dzisiaj jak wstałam rano to miałam lekkie mdłości nawet.. Urojone czy nie, objawy podchodzą pod ciążę, ale może być za wcześnie na jej wykrycie :-D

Lyara - przystopuj trochę, bo jak się nie uda to będzie płacz i zgrzytanie zębów... mówię to dla Twojego dobra;))
 
reklama
Lyara masz duzo objawow. W tak wczesnej ciazy brak jest objawow. Ja w pierwszej ciazy na poczatku biwgalam co chwile do toalety.

P.s dostalam dzis okres. Takze nici z testowania
 
Lyara - przystopuj trochę, bo jak się nie uda to będzie płacz i zgrzytanie zębów... mówię to dla Twojego dobra;))
Spokojnie :) Ja jestem pozytywnie nastawiona, płaczu nie będzie na pewno :tak:;-) Ale dziękuję za troskę bardzo :)
Lyara masz duzo objawow. W tak wczesnej ciazy brak jest objawow. Ja w pierwszej ciazy na poczatku biwgalam co chwile do toalety.

P.s dostalam dzis okres. Takze nici z testowania
Nie do końca się zgodzę, z córką zaszłam w ciąże dokładnie na początku lipca i od samego początku czułam się kiepsko, ale test pokazał dopiero jakoś po dwóch tygodniach od zapłodnienia. Więc można mieć jakieś objawy nawet po tygodniu. Każda kobieta jest całkiem inna, i jedna to wyczuje inna nie. Co nie oznacza że mogę się mylić, to oczywiste :) Tym bardziej że bardzo mi na maluszku zależy i może mi tylko moja psychika robić kuku :-D Z całą pewnością tego nie wykluczam, i wiem że tak też może być.
 
Wróciłam do domu ze zrobionym i nie bolącym zabkiem, jednak siostra daje rade :)
Lyara! Trzymam kciuki oby wyszły te dwie kreski! :))
 
Wróciłam do domu ze zrobionym i nie bolącym zabkiem, jednak siostra daje rade :)
Lyara! Trzymam kciuki oby wyszły te dwie kreski! :))
Oj ja też powinnam ząbki zrobić, mam w strasznym stanie, ale nie ma takiej opcji... Mam straszny lęk przed dentystą, i to od dzieciństwa.. Raz znalazłam idealną dla siebie, kilka lat temu, ale za drogo i odpuściłam. I tak do dzisiaj się nie odważę pójść... Najchętniej to bym jeszcze w poczekalni znieczulenie brała :-D
 
Ja tak samo odwlekalam to jak głupia... Ale moja siostra studiuje stomatologie i bardzo prosiła nas żeby ktoś przyjechał. No więc żeby jej pomóc odwazylam się i pojechałam do niej dzisiaj po nocce 80 km! I generalnie jestem bardzo zadowolona :) znieczulenie dostałam, wszystko było bezboleśnie a po ubytku nawet nie ma śladu :) oczywiście wszystko nadzorowane przez Panią doktor :) kurde... Dziwię się sama sobie ze się odwazylam... Tylko czeka mnie sporo tych wizyt bo też mam w strasznym stanie...
 
Lyara - ostatnio tak czekałam aż ból przejdzie ze niestety skończyło się na kanałówce... Myślałam że umrę z bolu i pędem bieglam do dentysty. .
 
reklama
Do góry