reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ania oprócz tego ze jestem.w ciąży to moglabym się tez pochwalić marudzeniem bo akurat to wychodzi mi najlepiej!! Nic mnie nie cieszy. Teściową doprowadza mnie do szalu mimo ze nic takiego mi nie robi a przez to obrywa się mojemu M. A dajcie spokój, takie mieszkanie z tesciami jest beznadziejne. Nie wiem jak dlugo to jeszcze wytrzymam :(
 
reklama
Hej dziewczyny.

Ja się od wczoraj jakoś dziwnei czuję. Tak jakoś mi słabo. Wewnątrz się trzęsę, jeśli wiecie co mam na myśli. Dziwne, że brzuch mnie bolał jak na @ wczoraj, przedwczoraj wieczorem. A dzisiaj tak pobolewa tylko. Ale nie plamię.:crazy: Tego brązowego śluzu dzisiaj też nie ma, za to miała takie klasyczne upławy - białe czy przezroczyste... Chciałam spróbować rano test zrobić :zawstydzona/y: bo cycki też jakieś takie nabite. Nie bolą, ale czuję, że są nabite. Dzisiaj jest 26 dc. We wtorek, ewentualnie w poniedziałek powinnam dostać @. Pewnie zasadność testu w poniedziałek byłaby większa, ale nie wiem czy wytrzymam... Najbardziej dziwi, że nie plamię. Ostatnio przecież tydzień przed okresem :szok: A teraz ze 2 albo 3 razy na papierze była plamka krwi i to wszystko. No, ale wiadomo - może się jeszcze rozkręcić. No nic, wyjścia nie ma. Poczekam i czas pokaże.
Acha! I niemiłosiernie mi się włosy przetłuszczają! Myłam przedwczoraj, a dzisiaj wyglądają jakbym ich z tydzień nie myła :baffled:

ankaka głowa do góry! Ja też rzadziej zaglądam, bo mnie dołuje takie wyczekiwanie i nakręcanie się wzajemne.

Tarantina - super, że z maluszkiem w porządku!!!
 
justjestem - 7 dpo?! A normalnie Ci się tak spóźnia? Masz jakieś niecodzienne objawy?

Kurcze, ja się generalnie czuję jakby przejechał mnie czołg. Zero energii. Choć dla mnie głównym podejrzanym jestm brak plamienia przed okresowego... :zawstydzona/y:
 
Just jestem poczekaj przynajmniej do 10 dpo:)
apostrofa mze to tojak przestalas plamic? tak czy siak rob test jak najszybciej i w razieczego pros o dupka/lutke zapobiegawczo bo nie podobaja mi sie te twoje plamienia;)

mikalrzy regularnych cyklach takich jakie mowisz ze masz to spokojnie dzien przed @ mozesz testowac:) Ja zobaczylam 2 kreski juz 10 dpo wiec wiem ze to mozliwe, zrobilam test z ciekawosci bo zaczely mnie bolec troche cycki(NIGDY przed @ nie bola;)
 
migduch - no plamiłam od pierwszego @ po porodzie, czyli dobrze ponad 2,5 roku. Wątpię, żebym nagle przestała :zawstydzona/y: no, zobaczymy. Może za bardzo się nakręciłam. Jutro zrobię test rano. To będzie 28 dc, więc już powinno chyba wyjść... :-(
 
reklama
Do góry