reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Czarna marzenie ;-) przesypialam jak miał 5 miesięcy do jakiś 7. Potem się przeprowadziliśmy i budził sie raz A teraz od jakiś dwóch miesięcy budzi się dwa razy :-/

Sojnabig trzymam kciuki

Norkan a macie już jakieś dzieciątko?
 
reklama
Cześć dziewczyny,
pozwolę sobie do Was dołączyć ;-)
Jestem mamą prawie rocznego Tomka.
O pierwszą ciążę starałam się 6 cykli, co trwało ponad 8 miesięcy.
Zaszłam w ciążę przy torbieli endometrialnej, z nieregularnym, bardzo długimi cyklami i krótką fazą lutealną.
Na CLO i Duphastonie. @ spodziewam się na dniach.
Postanowiliśmy właśnie rozpocząć kolejne starania.
Ciekawe jak długo będziemy czekać tym razem.

WITAJCIE ;-)
 
Witam wszystkie nowe !
NorkAn w styczniu mi minie rok jak sie staramy oficjalnie .. nie oficjalnie ten rok minal we wrzesniu. Wiem, ze nie jest latwo, ale ten miesiac odpuscilam .. dolki sie pojawiaja taki jak dzisiaj np., ale dzisiaj to mam go raczej z powodu pracy. Nie mysle w ogole o tych wszystkich sluzach, owulacjach, bolch. Prawie tu nie wchodze, zeby nie myslec k tym wszystkim i udaje mi sie ;) ale musialam sie czyms zajac, wiec zasuwam w domu, wymyslam zajecia i byle tak dalej :)
 
Ankaka ja trzymam za ciebie kciuki wiesz o tym?

Dzisiaj kolejna osoba mi powiedziała że brzuch mam mniejszy więc się zmierzyłam i uwaga cztery dni ćwiczeń a brzuch -5 cm ;-)
 
Wiem i Nie dziekuje :) ale na prawde jakos nie mysle o tym w tym miesiacu .. mize to nie ten czas?

Gratulacje ! Ja mam za leniwy tylek :D
 
Ja też nie myślę. Najpierw roczek potem Jaś i jego ząbki między czasie pracę do szkoły mąż chory i ćwiczę. Więc lipa z tego cyklu no nic następny może się uda
 
Ale dzisiaj sie po raz kolejny przekonalam ze osoby, ktore nie maja dziecka i poki co sie nie staraja to nie wiedza z czym to sie je. Dzisiaj uslyszalam, ze po co sie tak spieszyc i sje przejmowac ;)
 
Pomysl że oni będą siedzieć w pieluchach a my Będziemy już miały duże dzieci ;-)
Ja uważam że macierzyństwo to najpiękniejsze co mogło mi się w życiu przytrafić. Oczywiście nie zawsze jest różowo ale te małe rączki które mnie przytulaja i słodkie buziaki wynagradzaja mi wszystko ;-)
Każdej życzę żeby miała takie szczęście
 
reklama
Do góry