reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

A jeszcze zapomniałam dodać ze bralam taki specyfik Ovarin na regulację owulacji. Bo przy dlugich cyklach są one bez owulacyjne. Po miesiącu jest ciąża
 
reklama
@Strawbelka daj znać jak po prenatalnych :) co tam u dzidzi? znasz może płeć? :D
Prenatalne wyszlo bardzo dobrze:)
Odrazu jak zrobili usg to wyliczyli tez pappe, bo wczesniej pojechalam na pobranie krwi.
Jeszcze nie wiem czy to chlopczyk czy dziewczynka, ale czuje ze synus, bo od poczatku tak do niego mowie;)
Jak bedzie corcia, to bedzie zdziwienie i niespodzianka;)
 
Prenatalne wyszlo bardzo dobrze:)
Odrazu jak zrobili usg to wyliczyli tez pappe, bo wczesniej pojechalam na pobranie krwi.
Jeszcze nie wiem czy to chlopczyk czy dziewczynka, ale czuje ze synus, bo od poczatku tak do niego mowie;)
Jak bedzie corcia, to bedzie zdziwienie i niespodzianka;)

Ale się cieszę, że wszystko dobrze :D termin wychodzi na grudzień czy na styczeń ?
 
Ale się cieszę, że wszystko dobrze :D termin wychodzi na grudzień czy na styczeń ?
Wedlug OM na 6 stycznia.
Wedlug USG na 31 grudnia
Dziewczyny narazie jest dobrze, bo biore steryd. Od tygodnia juz zmniejszam stopniowo dawke sterydu, wiec teraz bedzie najgorszy czas i wszystko sie moze zdarzyc:(
 
Wedlug OM na 6 stycznia.
Wedlug USG na 31 grudnia
Dziewczyny narazie jest dobrze, bo biore steryd. Od tygodnia juz zmniejszam stopniowo dawke sterydu, wiec teraz bedzie najgorszy czas i wszystko sie moze zdarzyc:(
Bedzie w porzadku :) trzymam kciuki i wierze, ze bedzie dobrze :*

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wedlug OM na 6 stycznia.
Wedlug USG na 31 grudnia
Dziewczyny narazie jest dobrze, bo biore steryd. Od tygodnia juz zmniejszam stopniowo dawke sterydu, wiec teraz bedzie najgorszy czas i wszystko sie moze zdarzyc:(

Mam nadzieję, że się nic nie wydarzy. Musi być dobrze. Będę trzymać kciuki do stycznia :)
 
reklama
Do góry