reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Dziewczyny jedno jest pewne coś jest nie Hallo z tymi waszymi @ . Trzeba to zbadać . Po łyżeczkowaniu może być jedna mocniejsza ale pozniej powinna się wyregulować . Lepiej to sprawdzić bo można się nabawić czegoś gorszego . Miłego dnia dziewczyny

I paradoks wy macie wielkie @ a ja nie mam żadnej od 2 miesięcy . I znow pod górkę .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ovli, ja myślę, że u mnie to Acard + Duphaston. Jakieś 8 lat temu też miałam takie @. Potem mniejsze a po zabiegu wróciły takie jak były. W każdym razie odstawiłam całkiem dupka i Acard od 10 dc i zobaczymy. Chociaż mam nadzieję, że @ już następnej nie będzie. :-)
 
reklama
Oj dziewczynki... Nie podoba mi się, że się kłócicie... Po co? :( za malo mamy na glowie?
Mam dzisiaj niechcieja strasznego, @ pewnie przyjdzie tak czy siak, w to już przestałam wątpić :x powinna sie ukazac 4.06. J sie stara jak moze poprawic mi humor - kwiatki, czekoladki, swiecidelka... Tylko ja juz nie bardzo potrafie sie cieszyc z tego. Kurde, tak nie wiele chcemy, a tak nam trudno to dostac.
Tym, ktore zaciazyly baaaardzo gratuluje i buziaki przesylam oczywiście, no. Kropkom i fasolkom tez ;)
Pyziuuuu, nie chce, zebys przestawala :( ja caly czas w Ciebie wierze!


Napisane na D6633 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ovli, ja myślę, że u mnie to Acard + Duphaston. Jakieś 8 lat temu też miałam takie @. Potem mniejsze a po zabiegu wróciły takie jak były. W każdym razie odstawiłam całkiem dupka i Acard od 10 dc i zobaczymy. Chociaż mam nadzieję, że @ już następnej nie będzie. :-)

Tak Asia rzeczywiście może być to przrz acard .
Karola czy mnie coś ominęło ? Ktoś się kłucił ?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tam. Nikt się nie kłóci :-) :)
Pocieszam się, że starania są przyjemne. Najgorszy jest tylko początek cyklu. Resztę jakoś można znieść.
 
Karola no właśnie początek i koniec to dla mnie to samo, test-okres :cool2:
Teraz to już sama nie wiem czy z dwóch kresek będę się cieszyć czy umrę że strachu :eek:
 
reklama
Do góry