reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Sojnabig dobrze, że nie czekalas i od razu pojechalas do szpitala. Będzie dobrze tylko się nie stresuj. I na zwolnienie koniecznie, odpoczywać :)

Dziewczyny czy możliwe jest żeby mniej więcej 3 tygodnie po zaplodnieniu na usg nie było nic jeszcze widać? Bo rano wypilam kawę i prawie ją oddałam. Teraz mnie muli w żołądku i mam uderzenia gorąca jak przy menopauzie... Ciąży bym nie podejrzewałam bo byłam na usg i nic lekarz nie mówił. Może to stres albo przemęczenie mnie tak zmogło.
Oczywiscie ze tak u mnie było dopiero ciś widać w 5 tygodniu no ale to zależy od wieku ciazy o od kobiety ;)
 
Bertha mogłabym być :laugh2: ale chyba to jednak nie to :)
Poczekam do @ to będzie wiadomo, a morfologia nie zaszkodzi jak zrobię ;)
 
a ja sie wczoraj wkurzyłam a mojego miao byc codziennie w dniaxch płodnych a on wielce zmęczony... ehhh
powiem Wam ze czasami mi sie odechciewa wszystkiego jak mam tak walczyć...
 
a ja sie wczoraj wkurzyłam a mojego miao byc codziennie w dniaxch płodnych a on wielce zmęczony... ehhh
powiem Wam ze czasami mi sie odechciewa wszystkiego jak mam tak walczyć...
my w poprzednim( 6 cyklu naszych staran) też codziennie- nic nie wyszło, więc w tym cyklu daruje sobie zmuszanie się,bo nie wierzę,że komuś może się chcieć codziennie ..
 
reklama
Do góry