reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

zmuszanie najgorsze, potem on zacznie sie buntowac i nic nie bedzie
tzn. ustaliliśmy na poczatklu cyklu ze w tych dniach msimy sie postarac codziennie, wiec zmuszania nie było, jak mi powiedizał ze jest zmęczony to odpuściłam totalnie i nie zmuszałam ale inaczej sie umawialismy, byłam zawiedziona troche
 
reklama
to ile Ci sie juz dokladnie spoznia?

Mi się nie spóźnia :D jeszcze :)
@ dostałam za szybko o dwa dni, 31stycznia ale dziwną taką dwudniową. I byłam wtedy na usg, lekarz powiedział że jest wszystko ok i tak dalej.
Teraz owu miałam w piątek, więc na ciążę za szybko. Ale tak czysto teoretycznie pomyślałam że to może wcale nie była @ ostatnio, jak mnie dziś na wymioty brało i cały czas mi gorąco.
Ok nie ważne... :D testuje 28 jakby co :p
 
a jesli Ty bys byla mega zmeczona to co?
to i tak bym dała rade.
jak sie czegos chce bardzo to wiesz...
ale trudno co zrobić, z pracy przyszedł o 17 wiec miał duzo czasu, a siedział przed TV i zaczał zasypiac o 22
juz wcale nie bede cisnąc, starac sie itp o! niech sie dzieje wola nieba
 
tzn. ustaliliśmy na poczatklu cyklu ze w tych dniach msimy sie postarac codziennie, wiec zmuszania nie było, jak mi powiedizał ze jest zmęczony to odpuściłam totalnie i nie zmuszałam ale inaczej sie umawialismy, byłam zawiedziona troche

W sumie ja to rozmumiem, że jesteś zawiedziona. Bo facet to może strzelać kiedy mu się podoba. A my jesteśmy płodne raptem 2-3 dni i jesteśmy w tym czasie się zmusić do czegoś a faceci nie.
 
to i tak bym dała rade.
jak sie czegos chce bardzo to wiesz...
ale trudno co zrobić, z pracy przyszedł o 17 wiec miał duzo czasu, a siedział przed TV i zaczał zasypiac o 22
juz wcale nie bede cisnąc, starac sie itp o! niech sie dzieje wola nieba
Ja nie lubię się kochać na siłę , jak nie mam ochoty lub jestem zmęczona to raczej tego nie robię i nie chcę pózniej mieć jakiś uprzedzeń do sexu . A jak moj M jest zmęczony to trż nie zmuszam go . Wszystko w swoim czasie. Ale przeważnie jak ja mam ochotę to moj M także . Coco jumbo i do przodu ha h .

MałaCzarna nastepny cykl jest twoj ;)

Pisałam wam że zostawiłam pracę to są moje ostatnie 2 tygodnie !!! Crazy ja ;)
 
Ostatnia edycja:
W sumie ja to rozmumiem, że jesteś zawiedziona. Bo facet to może strzelać kiedy mu się podoba. A my jesteśmy płodne raptem 2-3 dni i jesteśmy w tym czasie się zmusić do czegoś a faceci nie.
dokładnie. zwłaszcza ze ovu zawsze wyliczał mi owu w 18 dc a wczoraj był 17 dc
 
A podobno .. :)
 

Załączniki

  • 1361209182_orhocn_600.jpg
    1361209182_orhocn_600.jpg
    66,8 KB · Wyświetleń: 54
Ja nie lubię się kochać na siłę , jak nie mam ochoty lub jestem zmęczona to raczej tego nie robię i nie chcę pózniej mieć jakiś uprzedzeń do sexu . A jak moj M jest zmęczony to trż nie zmuszam go . Wszystko w swoim czasie
i naczej jest jak staram sie juz rok i mam 29 lat
 
reklama
Mi się nie spóźnia :D jeszcze :)
@ dostałam za szybko o dwa dni, 31stycznia ale dziwną taką dwudniową. I byłam wtedy na usg, lekarz powiedział że jest wszystko ok i tak dalej.
Teraz owu miałam w piątek, więc na ciążę za szybko. Ale tak czysto teoretycznie pomyślałam że to może wcale nie była @ ostatnio, jak mnie dziś na wymioty brało i cały czas mi gorąco.
Ok nie ważne... :D testuje 28 jakby co :p
aha takie buty, bo sie pogubilam, bo niewyraznie tlumaczylas i sadzilam, ze mialas juz dawno @
 
Do góry