reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Sojna o kurczę ... trzymaj się tam dzielnie ! I nie martw się, bo wszystko będzie dobrze :*

Czarna no to kolejny cykl przed Nami :) mój 7 ... obyśmy spotkały się na listopadowych mamach ;)

Uciekam dziewczyny do pracy. Dziś zmiana iście sklepowa - do 18.
Wczoraj spotkaliśmy męża znajomego z pracy ... maja juz corke i teraz urodzil im sie syn. ostatnio mówił mu ze syna robili 2 lata. Koleżanka z pracy zaczela starania o drugie gdy corka miala 4 lata, skonczyli jak miala 8 .. takie historie mnie dobrze nie nastrajaja. Jak sobie pomyślę ze być może i tyle czasu przed Nami to mi się odechciewa ;)

Miłego dnia :*

Damy rade!!!
Wiosna idzie.... super by było zajść w taka pore roku:))

Sonjabig - trzymaj się maleńka, będzie dobrze!!!
 
reklama
Anik. nebulizacje to zbawienie ... wlewasz sól fizjologiczną i wszystko się ładnie oczyszcza ...przy okazji oczyszcza oskrzela z zalegającej wydzieliny.
Na noc zmocz mały ręczniczek lub pieluszkę tetrową, wyciśnij i kilka kropli Amolu na nią nalej ... działa cuda, odtyka nosek, dzieci spokojniej śpią.
Może być jeszcze Nasivin, Otrivin, maść majerankowa pod nosek.
Zdrówka.
 
Anik mojemu młodemu zawsze pomagały inhalacje, jest też mucosolvan do inhalacji ale to na receptę, oboje się tym inhalujemy przy zatokach i kaszlu.
 
Anik. nebulizacje to zbawienie ... wlewasz sól fizjologiczną i wszystko się ładnie oczyszcza ...przy okazji oczyszcza oskrzela z zalegającej wydzieliny.
Na noc zmocz mały ręczniczek lub pieluszkę tetrową, wyciśnij i kilka kropli Amolu na nią nalej ... działa cuda, odtyka nosek, dzieci spokojniej śpią.
Może być jeszcze Nasivin, Otrivin, maść majerankowa pod nosek.
Zdrówka.
Anik mojemu młodemu zawsze pomagały inhalacje, jest też mucosolvan do inhalacji ale to na receptę, oboje się tym inhalujemy przy zatokach i kaszlu.
Zrobię mu dzisiaj
 
U nas też jest. Tylko jakoś rodzice niewiele sobie z tego robią. Dzisiaj w grupie starszaków jest aż 2 dzieci...
Oczywiście wisi kartka, żeby chorych nie przyprowadzać itp.
Po prostu każde jedno zasmarkane powinno być natychmiast odsyłane do domu.
 
reklama
U nas też jest. Tylko jakoś rodzice niewiele sobie z tego robią. Dzisiaj w grupie starszaków jest aż 2 dzieci...
Oczywiście wisi kartka, żeby chorych nie przyprowadzać itp.
Po prostu każde jedno zasmarkane powinno być natychmiast odsyłane do domu.
tak, ale wiesz jak to rodzice a co ja z dzieckiem zrobie, musze isc do pracy itp i sie chyba przedszkolanki lituja
 
Do góry