reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Sojna o kurczę ... trzymaj się tam dzielnie ! I nie martw się, bo wszystko będzie dobrze :*

Czarna no to kolejny cykl przed Nami :) mój 7 ... obyśmy spotkały się na listopadowych mamach ;)

Uciekam dziewczyny do pracy. Dziś zmiana iście sklepowa - do 18.
Wczoraj spotkaliśmy męża znajomego z pracy ... maja juz corke i teraz urodzil im sie syn. ostatnio mówił mu ze syna robili 2 lata. Koleżanka z pracy zaczela starania o drugie gdy corka miala 4 lata, skonczyli jak miala 8 .. takie historie mnie dobrze nie nastrajaja. Jak sobie pomyślę ze być może i tyle czasu przed Nami to mi się odechciewa ;)

Miłego dnia :*
 
Sojnabig a gdzie pracujesz?
Pracuje w hotelu na recepcji.
Zrobili mi usg i dosyć intensywne bo Pani doktor nie mogła znaleźć mojego lewego jajnika... Mówi że to plamienie to może być czysta fizjologia wynikającą z ostatniego krwawienia i macica jeszcze się lekko oczyszcza, może też być to implantancyjne brudzenie, Zaraz badania krwi beta i duphaston 3x1 i leżenie
 
Sojnabig dobrze, że nie czekalas i od razu pojechalas do szpitala. Będzie dobrze tylko się nie stresuj. I na zwolnienie koniecznie, odpoczywać :)

Dziewczyny czy możliwe jest żeby mniej więcej 3 tygodnie po zaplodnieniu na usg nie było nic jeszcze widać? Bo rano wypilam kawę i prawie ją oddałam. Teraz mnie muli w żołądku i mam uderzenia gorąca jak przy menopauzie... Ciąży bym nie podejrzewałam bo byłam na usg i nic lekarz nie mówił. Może to stres albo przemęczenie mnie tak zmogło.
 
Sojnabig dobrze, że nie czekalas i od razu pojechalas do szpitala. Będzie dobrze tylko się nie stresuj. I na zwolnienie koniecznie, odpoczywać :)

Dziewczyny czy możliwe jest żeby mniej więcej 3 tygodnie po zaplodnieniu na usg nie było nic jeszcze widać? Bo rano wypilam kawę i prawie ją oddałam. Teraz mnie muli w żołądku i mam uderzenia gorąca jak przy menopauzie... Ciąży bym nie podejrzewałam bo byłam na usg i nic lekarz nie mówił. Może to stres albo przemęczenie mnie tak zmogło.
U mnie są 3 tygodnie i nic nie widac tylko endometrium grube
 
No endometrium mowil, że "ładne, szerokie" :errr:
Ale nie mam ani cyckow opuchnietych i czułam owulacje, chyba, bo już się zastanawiam cały czas, co czułam. Chyba mimo wszystko poczekam jeszcze z testem, bo bez sensu się nakrecac.
 
No endometrium mowil, że "ładne, szerokie" :errr:
Ale nie mam ani cyckow opuchnietych i czułam owulacje, chyba, bo już się zastanawiam cały czas, co czułam. Chyba mimo wszystko poczekam jeszcze z testem, bo bez sensu się nakrecac.
Nie no mi dwa testy wyszły pozytywne a piersi opuchnięte twarde bolące..
 
No właśnie. Ciążę na logikę wykluczam. Ostatnio czuję się trochę przepracowana i różne stresy do tego. Chyba czas na jakiś relaks.
 
reklama
Do góry