reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

EM Ka nie szkodzi :) tez się ciesze, ze synuś juz jest. A rodzicom wdzięczna jestem - choćby za to, że dziś odpocząć mogłam.
Shiira, Luxuorius dziękuję :*
Ovli22 - mam już synka, a ta ciąża jest pierwszą, która straciłam. Na pewno będziemy się starać. Tarczyce badałam jest ok. Za 2 tygodnie jak będzie histopatologia to pójdę z wynikiem do lekarza i zobaczymy czy mi coś podpowie. Bo ja właściwie nie wiem od czego zacząć i co badać. W szpitalu mówili, że najprawdopodobniej nie ma żadnego większego problemu - bo tak po prostu się zdarza czasami.
ja uslyszalam to samo, ze za slaby plemnik, ze to, ze tamto, wynik histo nie pokazal nic, dla nich to kolejna odhaczona, dla nas rozpacz i lzy
 
reklama
Anik kup sobie mleczko pszczele na poprawe nasienia i daj dla twojego M niech bierze jedna dziennie i ty też podobno poprawia płodność , dziewczyny na innym forum pisały .

Lux no bez żartów jak coś nie tak to do lekarza ;)
 
Ania tak w tabletkach idz do apteki i zapytaj .

Lux ja ostatnio miałam tsh 12 . 2 miesiące temu . I kazali brac 150 mg a ja czasami sobie biorę 200mg .
 
oo to wysokie masz, ja mam wynik 3 i sie martwie, od ilu lat na to chorujesz?


lux Ty to chyba juz po płodnych jestes no nie?
ja od soboty tepretycznie mam płodne dzis 17 dc mąz jak naraze daje rade i tak jeszce do niedzieli trzeba bedzie sie poprzytulać.
ostatnio zrobilismy sypialnie wiec trzeba poświecic :)
 
lux Ty to chyba juz po płodnych jestes no nie?
ja od soboty tepretycznie mam płodne dzis 17 dc mąz jak naraze daje rade i tak jeszce do niedzieli trzeba bedzie sie poprzytulać.
ostatnio zrobilismy sypialnie wiec trzeba poświecic :)
noo ja mam na niedziele termin @, w koncu masz swoja wymarzona sypialnie!
 
reklama
Do góry