reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Na wypisie mam wpisane "puste jajo plodowe".
Jestem juz w domu. Snuje się, leżę, płacze. Chwilę temu wpadł mąż kuzynki na kawę, co rusz ktoś dzwoni. Nie dają mi rozpamietywac tego. W sumie to nawet dobrze.
 
reklama
już minął jakiś czas, pogodziłam się z tym.. przyczyny nie znaleziono, więc tłumaczę sobie, że tak po prostu miało być i liczę na to, że następnym razem się uda...
Współczuje ja tez straciłam 3 ciąże ale we wczesnym stadium 6-10 tydz i koniec . Teraz znow zaczynam starania , miałam zabieg usenecia przegrody w macicy i czekam na 2 kreseczki , dostałam zielone światełko
 
Anik bardzo współczuję straty, tule wirtualnie :-* trzymaj się razem z mężem. On na pewno też to na swój sposób przeżywa.
 
reklama
Anik dobrze bedzie jak przeżyjesz swoją żałobę . Maz super ze staje na wysokości zadania ! A córeczka chodzi do przedszkola tak?

Martina na pewno sie uda kciuki ogromne !
 
Do góry