reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Lenaka przepraszam ale uśmiałam sie fo lez z tekstu : mozna powiedzieć ze to cud ze sie jeszcze nie zostałam ze strachu - cudownie to ujęłaś przepraszam ze sie zaśmiewam w niebogłosy , ale to z txt a nie z Twojego strachu bo on jest zrozumiały ja przeciez tez w ciazy i pierwszej i drugiej panikowałam jak szalona wszystkie możliwe badania robiliśmy z każdej strony tez latałam przeciez po rożnych lekarzach do póki nie trafiłam do ordynatora który mnie trochę uspokajał na szczęście :) bedzie dobrze zobaczysz ale musisz w to wierzyć i nie bać sie nie ma co! Bedzie dobrze ;*
Haha no i dobrze śmiej się na zdrowie :D
Dziękuję kochana :*
 
reklama
Lenaka przepraszam ale uśmiałam sie fo lez z tekstu : mozna powiedzieć ze to cud ze sie jeszcze nie zostałam ze strachu - cudownie to ujęłaś przepraszam ze sie zaśmiewam w niebogłosy , ale to z txt a nie z Twojego strachu bo on jest zrozumiały ja przeciez tez w ciazy i pierwszej i drugiej panikowałam jak szalona wszystkie możliwe badania robiliśmy z każdej strony tez latałam przeciez po rożnych lekarzach do póki nie trafiłam do ordynatora który mnie trochę uspokajał na szczęście :) bedzie dobrze zobaczysz ale musisz w to wierzyć i nie bać sie nie ma co! Bedzie dobrze ;*
Haha no i dobrze śmiej się na zdrowie :D
Dziękuję kochana :*
 
Jej ty od soboty płodne ja od piątku , więc przytulać się trzeba może akurat ten miesiąc będzie nasz :p
mam nadzieję :)
bo jak w tym miesiacy nie wyjdzie to ja juz nie wiem kiedy się bzykać... chyba wtedy całkowicie juz odpuszczę :)
wczoraj maz prawie mi nogę złamał bo jakoś sie zawineliśmy :D
wgl wczoraj jajniki mnie nawet bolały tak było mega :)
tak wgl to stroicie sie jakoś przed bo mój mąz bardziej uwielbia sukienki niż ogólnie bielizne :)
 
mam nadzieję :)
bo jak w tym miesiacy nie wyjdzie to ja juz nie wiem kiedy się bzykać... chyba wtedy całkowicie juz odpuszczę :)
wczoraj maz prawie mi nogę złamał bo jakoś sie zawineliśmy :D
wgl wczoraj jajniki mnie nawet bolały tak było mega :)
tak wgl to stroicie sie jakoś przed bo mój mąz bardziej uwielbia sukienki niż ogólnie bielizne :)
moj mnie bierze kiedy chce nawet jak w dresach jestem hahah
 
reklama
Do góry